16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA ODA BAŞKANI HEM MUSTAFA DEMİR'İ KARŞILADI HEMDE ZİHNİ ŞAHİN'İN YANINDAYIZ MESAJI VERDİ

Samsun'da oda başkanı hem Mustafa Demir'i karşıladı hemde Zihni Şahin'in yanındayız mesajı verdi

Samsun Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç'ın, AK Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'i Ankara yolunda karşıladıktan sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ile de, poz vererek yanındayız mesajı vermesi şaşkınlıkla karşılandı.

06 Aralık 2018 Perşembe 19:37 GÜNCEL

Samsun Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç önce Mustafa Demir'i karşıladı ardından Zihni Şahin ile yan yana gelip yanındayız mesajı verip kafaları karıştırdı..


Samsun Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç'ın geçtiğimiz günlerde şehre gelen AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'i Ankara yolunda karşıladı. Aynı Olcay İnanç, Mustafa Demir'i karşıladıktan bir kaç gün sonra ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ile de yan yana geldi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin geçtiğimiz günlerde esnaf odası başkanları ile Zabit Pilan'ın başkanlığını yaptığı esnaf kefalet odasında bir araya geldi. Esnaf odası başkanları burada Zihni Şahin'in yanındayız mesajı verirken Ankara yolunda Mustafa Demir'i karşılayan Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç'ın da aynı karede olduğu görüldü.

Olcay İnanç'ın bu tavrı 'Ne şiş yansın ne kebap' mantığı olarak değerlendirilirken oda başkanının iki isme de centilmenlik yaptığı görüşünü savunanlarda oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Samsunlu

11 Aralık 2018 Salı 20:43

Yanlışım varsa düzeltin fakat bu iki isim de Ak parti bünyesin de bulunan iki siyasi değil mi? Sanki biri chp diğeri akpli siyasiler gibi konuşmuşsunuz, habercilik bu olmamalı. Tabii haberi yazan arkadaş karın tokluğuna veya hatır için bedava çalışıyorsa işini hakkı ile yapmak istemeyebilir. Memleketimin haber gazetesinden böyle mantık dışı bir haber çıkartılması beni üzmedi fakat utandırdı..

Vatandaş

06 Aralık 2018 Perşembe 20:48

Anlamayacak ne var. Geleceğin vekil veya belediye başkan adayı. Bakınız savcı sayana...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, gerçek Samsunlunun nasıl olması gerektiğini açıkladı

Samsun Valisi Osman Kaymak, gerçek Samsunlunun nasıl olması gerektiğini açıkladı