25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ÖĞRENCİLER İDLİB'DE GÖREV YAPAN MEHMETÇİKLERE YÜZLERCE MEKTUP YAZDI

Samsun'da öğrenciler İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yüzlerce mektup yazdı

Samsun'un Atakum ilçesinde ilkokul öğrencileri İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yüzlerce mektup yazdı.

05 Mart 2020 Perşembe 18:59 GÜNCEL

Samsun'da İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere Atakum Yunus Emre İlkokulu, Şehit Emrah Sapa Anadolu İmam Hatip Okulu öğrencileri duygu dolu mektuplar yazdı.


Atakum ilçesinde bulunan Yunus Emre İlkokulu 3-A sınıfı öğrencileri ile Şehit Emrah Sapa Anadolu İmam Hatip Okulu öğrencileri, İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere, Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil, Fatih Spor Başkanı ve Samsunpor Taraftar Sorumlusu Tonguç Ali Anıl Ve Çarşambaspor Eski Başkanı Mustafa Acar tarafından başlatılan kampanyaya yüzlerce mektup yazarak destek verdi.


Mehmetçikler için yazdıkları mektuplarda 'Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Şehitlerimiz sonsuza kadar kalbimizde yaşayacak.Hain düşmanları güldürmeyeceğiz. Rabbim sizlere güç kuvvet versin. Şehitler ölmez. Ne mutlu Türküm diyene' sözlerini dile getiren öğrenciler, İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yazdıkları mektupları ile moral verdi.

İşte Samsun'da Atakum Yunus Emre İlkokulu, Şehit Emrah Sapa Anadolu İmam Hatip Okulu öğrencilerinin İdlib'de görev yapan Mehmetçiklere yazdığı o mektuplar..YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 40 yaş üstü vatandaşlar cepheye alınmalarını istedi

Samsun'da 40 yaş üstü vatandaşlar cepheye alınmalarını istedi