21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN'DA ÖĞRETMEN MERVE MERCAN ÇELİK ÖĞRETMEN GÜNÜNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samsun'da öğretmen Merve Mercan Çelik Öğretmen Gününde son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'un Atakum ilçesinde otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitiren Çarşamba 75'inci yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Merve Mercan Çelik, son yolculuğuna Öğretmenler Gününde uğurlandı.

24 Kasım 2017 Cuma 15:29 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde 8 aylık kızına mama almaya gittiği sırada bir otomobilin çarpması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşam savaşını kaybeden İngilizce öğretmeni Merve Mercan Çelik, son yolculuğuna 24 Kasım Öğretmen Gününde gözyaşları arasında uğurlandı.


Samsun'un Atakum ilçesinde otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden öğretmen Merve Mercan Çelik için Çarşamba 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tören düzenlendi.

Atakum ilçesinde yaşanan kazada Gonca Y. yönetimindeki otomobilin çarpması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 19 Kasım'dan bu yana süren yaşam savaşını kaybeden öğretmen Merve Mercan Çelik (27) için görev yaptığı Çarşamba 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tören düzenlendi. Okulun bahçesindeki törende, Çelik'in yakınları ve mesai arkadaşları ile öğrencileri gözyaşlarını tutamadı.İngilizce öğretmeni Merve Mercan Çelik'in cenazesi, törenin ardından toprağa verilmek üzere Edirne'nin Keşan ilçesine gönderildi.

Törene, öğretmenin Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru eşi Ercan Çelik, annesi Leyla Mercan ile arkadaşlarının yanı sıra Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir ile öğrenciler katıldı.

İngilizce öğretmeni Çelik'in 8 aylık kızı için mama almaya gittiği sırada kaza geçirdiği öğrenildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için gitsin mi kalsın mı oylaması yapıldı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için gitsin mi kalsın mı oylaması yapıldı