17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'DA OLASI BİR DEPREMDE İLÇE İLÇE, MAHALLE MAHALLE TOPLANMA YERİ ADRESLERİ

Samsun'da olası bir depremde ilçe ilçe, mahalle mahalle toplanma yeri adresleri

Samsun'da olası bir depremde ilçe ilçe, mahalle mahalle acil toplanma yerleri.. Samsun'un da deprem olması durumunda toplanma yerleri neresi..

27 Eylül 2019 Cuma 05:48 GÜNCEL

Samsun'da olası bir depremde İlkadım, Atakum, Canik ve diğer ilçelerde toplanma merkezleri neresi.. İşte Samsun'un da deprem durumunda toplanma yeri olarak belirlenen adresler..


İstanbul'da yaşanan 5.8 şiddetinde ki deprem sonrası Kuzey Anadolu Fay hattı üzerinde bulunan Samsun'da olası bir deprem durumunda toplanma merkezi ve yerleri de merak konusu oldu.

Kuzey Anadolu Fay hattı üzerinde bulunan Samsun'da Ladik ilçesi birinci derecede deprem bölgesinde yer alıyor. Samsun Kent Haber, Samsun'da yaşanabilecek bir depremde ilçelerin toplanma yeri ve adreslerinin neresi olduğu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme amacıyla bir araştırma yaptı.

Samsun'da ilçe ilçe deprem durumunda toplanma yeri ve adresleri, samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü internet sitesinden yada türkiye.gov.tr üzerinden Acil Toplanma Alanı Sorgula bölümünden mahalle mahalle sorgulanabiliyor. Bu sorgulamayı yapabilmek için e-devlet şifresi ile giriş yapmanız ve Acil Toplanma Alanı Sorgula bölümünden ilçeniz ve hangi mahallede ikamet ediyorsanız o adresi seçerek deprem durumunda acil toplanma alanını öğrenebiliyorsunuz.

Samsun Kent Haber, Samsun'da İlkadım, Atakum, Canik, Bafra ve Ladik ilçelerinde bulunan bazı toplanma alanlarının adreslerini türkiye.gov.tr sitesinden buldu. Buna göre Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Çiftlik caddesi, Gebi caddesi, Ebu Suud caddesi, Hançerli mahallesi, Hastane mahallesi, İlyasköy mahallesi, Atakum ilçesinde Adnan Menderes Bulvarı, Şehit Fikret Özer sokak, Canik ilçesinde Gaziosmanpaşa mahallesi Abalıoğlu sokak, Ladik ilçesinde Ağcakaya mahallesi gibi yerlerin deprem durumunda toplanma yerlerini siz okuyucularımız için yayınlıyoruz.

Sizde Samsun'da ikamet edip hangi ilçe ve mahallenizde deprem durumunda toplanma yerlerini merak ediyorsanız e-devlet şifrenizi kullanarak türkiye.gov.tr adresinden toplanma yerlerini sorgulayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ziraat Odasından Biyokütle Enerji Santrali açıklaması! Zararı yok faydası var

Samsun Ziraat Odasından Biyokütle Enerji Santrali açıklaması! Zararı yok faydası var