20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA OTO YIKAMACISI ERKAN KESKİN, İKİ GÜNLÜK KAZANCINI MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLADI

Samsun'da oto yıkamacısı Erkan Keskin, iki günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı

Samsun'un Bafra ilçesinde oto yıkamacısı olan Erkan Keskin, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatına destek olmak için iki günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı.

22 Şubat 2018 Perşembe 17:20 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde oto yıkamacılığı yapan Erkan Keskin, Zeytin Dalı Harekatında görevli askerlere destek olmak için iki günlük kazancının tüm gelirini Mehmetçik Vakfına bağışlayarak örnek bir davranış sergiledi.


Samsun'un Bafra ilçesinde oto yıkamacılığı yapan Erkan Keskin, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatına destek olmak amacı ile Mehmetçik Vakfına iki günlük kazancını bağışladı.  Türkiye Cumhuriyeti'ni tehdit eden YPG/PKK, DEAŞ ve DHKP-C ile mücadele eden askerler için ne yapabileceğini düşündüğünü dile getiren Erkan Keskin, "Bir büyüğüm 'Kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayarak askerlerimize destek olabilirsin' dedi. Ben de 2 günlük kazancım olan 2 bin 25 lirayı vakfa bağışladım." dedi. 

Bafra ilçesinde iki günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışlayan Erkan Keskin, harekatta ve diğer operasyonlarda şehit olanlara rahmet, yaralananlara da acil şifalar diledi.

Öte yandan Afrin'de Zeytin Dalı Harekatının ilk şehidi olan Musa Özalkan'ın maaşına haciz koyduran avukat tepkiler üzerine Mehmetçik Vakfına bağış yapmış, ancak Mehmetçik Vakfı o avukatın bağışını geri iade etmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Havza ilçesinde Afrin şehidimiz Göksü Şafak Şahin için mevlit okutuldu

Samsun'un Havza ilçesinde Afrin şehidimiz Göksü Şafak Şahin için mevlit okutuldu