22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA OTOPARKTA YAŞAYAN AİLEYE ATAKUM BELEDİYESİ SAHİP ÇIKTI

Samsun'da otoparkta yaşayan aileye Atakum Belediyesi sahip çıktı

Samsun'un Atakum ilçesinde 6 aylık bebekleri ile bir otoparkta yaşayan aileye Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sahip çıktı.

09 Mayıs 2020 Cumartesi 23:44 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bir otoparkta 6 aylık bebekleri ile birlikte yaşadıkları gündeme gelen aileye, Atakum Belediyesi kucak açtı.


Twitter'da Samsun Beyi tarafından gündeme getirilen görüntülerin ardından harekete geçen Atakum Belediyesi, otoparkta yaşayan aileyi buldu.

Atakum ilçesinde otoparkta yaşam mücadelesi veren aile ve 6 aylık bebekleri Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin talimatı ile bulundukları yerden alınarak Otel 1919'a götürüldü. Otel 1919 sahipleri Serhat Türkel ve Uğur Dereci ise zor durumda olan aileye kapılarını açtı.Atakum Belediyesi aile ilgili yaptığı açıklamada, "Atakum'da maddi imkansızlıklar nedeniyle bebekleriyle bir otoparkta yaşamak durumunda kalan aileyle ilgili yoğun mesajlar aldık. Başkanımız Av. Cemil Deveci'nin talimatıyla aileye ulaştık. Hayata Anlam Katanlar Derneği ve Otel 1919 da desteklerini esirgemedi. Ailemizi şimdilik Otel 1919'a yerleştirdik. Aileye ayrıca yeni bir yuva bularak işle ilgili de görüşmeleri sağladık. Bundan sonraki süreçte de ailenin yanında olacağız. Duyarlılığınız için bütün komşularımıza çok teşekkür ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mert

11 Mayıs 2020 Pazartesi 13:56

Helal olsun başkan seni en çok eleştirenlerden birisiyim Personeline maaş vermemeyinin hep karşısında durdum ama bu yaptığın iyiliği alkışlıyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'den Korona çağrısı! Sabret Samsun'um

Mustafa Demir'den Korona çağrısı! Sabret Samsun'um