20 Şubat 2020 Perşembe

SAMSUN'DA OY VEREN EN İYİ HİZMETİ ALACAK VERMEYEN ALAMAYACAK DİYEN O BELEDİYE BAŞKANI KONUŞTU

Samsun'da oy veren en iyi hizmeti alacak vermeyen alamayacak diyen o belediye başkanı konuştu

Samsun'da 31 Mart seçimleri sonrası 19 Mayıs Belediye Başkanı seçilen Osman Topaloğlu, mazbatasını alırken seçim gecesi yaptığı, "Oy veren en iyi hizmeti alacak vermeyen en son alacak" şeklindeki sözleri ile ilgili açıklama yaptı.

04 Nisan 2019 Perşembe 18:25 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı seçilen Osman Topaloğlu, "Oy veren en iyi hizmeti alacak vermeyen en son alacak" şeklindeki sözleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Sözlerimin saptırılacağını düşünseydim söylemezdim" dedi.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı'na AK Parti'den 3. kez seçilen Osman Topaloğlu mazbatasını aldı.

Başkan Topaloğlu mazbatasını almaya, AK Parti Samsun il Başkanı Av. Ersan Aksu, Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, Haluk Bülbül, 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile geldi.

19 Mayıs Belediye Başkanlığı koltuğuna 3. kez oturan Osman Topaloğlu sonuçların kesinleşmesi ve işlemlerin tamamlanmasının ardından Bafra Adliye Sarayı’na gelerek, Bafra İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Caner Koçak’ın elinden mazbatasını aldı.Samsun'un 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs’ı bütün olarak kucaklamaya devam edeceğini söyledi.  19 Mayıs’ın gelişmesi için ne gerekiyorsa onu yapacaklarını belirtti.  Topaloğlu; “Herkesin başkanı olacağız. 19 Mayıs'ın her köşesine hizmet etme yükümlüğümüz var. Seçim döneminde çalışmalarımızın neticesini aldık. Halk bizi seçti. Bundan sonra da hizmetlerimizle yolumuza devam edeceğiz" dedi. 

AK Parti’den Belediye Meclis Üyeliklerine seçilen adaylarda mazbatalarını aldılar.
Adalet Sarayındaki programın ardından AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığına gelen AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

BİZ BİR KIRGINLIĞI DİLE GETİRDİK
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Yılardır 3-4 tane mahallede bize söz verilmiş olmasına rağmen hiçbir şey değişmedi. Ama baktığınızda hizmetin en iyisini almışlar. Bir kırgınlığı dile getirdik. O gece duygusallıkla söylenmiş sözler. Bu kadar saptırılacağını düşünseydim söylemezdim. Şimdi bu sözlerimi saptırıyorlar" dedi.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven; “Artık seçim bitti. Allah’ın izni ile artık hizmet zamanıdır. Tek derdimiz halkımıza hizmet etmek için hazırladığımız plan ve projelerimizi en kısa sürede nasıl hayata geçireceğimizin heyecanı ve sevdası peşindeyiz’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu konuşmasında; “Oy veren vermeyen bütün vatandaşlarımıza can-i gönülden teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak 19 Mayıs İlçemizde alnımızın akıyla seçimi üstün başarı ile noktaladık. Osman Başkanımızı hem tebrik ediyor, hem de 5 yıl içerisinde başarılar diliyorum ”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Kazım

06 Nisan 2019 Cumartesi 12:27

Saptırılacak bişey yok. Direkt söylemişsiniz. Siz size oy veren vermeyen herkesin başkanı olmak zorundasınız. İnsanlara hizmet etmek için o koltukta olduğunuzu unutmayın. Söylemlerinize çok dikkat edin. Ya da şöyle söyleyeyim fazla konuşmayın insanlar için yapacağınız faydalı icraatlarınız konuşsun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kavak'ta eski makam şoförü İYİ Parti meclis üyesi adayı Azmi Alasulu'yu bıçakladı

Samsun Kavak'ta eski makam şoförü İYİ Parti meclis üyesi adayı Azmi Alasulu'yu bıçakladı