25 Mart 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA ÖZEL HALK OTOBÜSÜNDE APANDİSTİ PATLAYAN ADAMI ŞOFÖR HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Samsun'da özel halk otobüsünde apandisti patlayan adamı şoför hastaneye götürdü

Samsun'da halk otobüsünde apandisti patladığı için bayılan İsa Keleş isimli yaşlı adam, otobüsün şoförü Recep Dağlı tarafından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

11 Nisan 2018 Çarşamba 17:55 GÜNCEL

Samsun'da özel halk otobüsünde baygınlık geçiren İsa Keleş isimli adam bindiği aynı otobüsle şoför Recep Dağlı tarafından hastaneye götürüldü.  


Samsun Özel Halk Otobüsçüleri Derneğine bağlı olarak çalışan Recep Dağlı yönetimindeki 55 BV 543 plakalı halk otobüsüne binen İsa Keleş isimli vatandaş,  bir süre sonra rahatsızlandı.

Özel Halk otobüsünde bulunan vatandaşlar tarafından yardım edilen İsa Keleş, bir süre sonra bayıldı. Özel Halk otobüsünü kullanan şoför Recep Dağlı ise otobüsün güzergahını değiştirerek baygınlık geçiren İsa Keleş'i Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği İsa Keleş'in apandisitinin patladığı, cerrahi servisine sevk edileceği öğrenildi.

Özel Halk otobüsünün şoförü Recep Dağlı ise gazetecilere yaptığı açıklamada, yolcuların ikazıyla yaşlı adamın rahatsızlandığını gördüğünü, bunun üzerine vakit geçirmeden hastayı otobüsle hastaneye götürdüğünü söyledi. Otobüsünün güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, koltukta oturan İse Keleş'in rahatsızlanmasının ardından araçta bulunanların yardımcı olmaya çalışması, hastaneye götürülüp sedye ile acil servise götürülmesi yer alıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un İlkadım ilçesinde torbacı operasyonu: 2 tutuklama

Samsun'un İlkadım ilçesinde torbacı operasyonu: 2 tutuklama