04 Mart 2021 Perşembe

SAMSUN'DA PABUÇ BAR'DAN KADINA ŞİDDETE VİDEOLU TEPKİ

Samsun'da Pabuç Bar'dan Kadına Şiddete videolu tepki

Samsun’un gözde eğlence mekanlarından Pubuç Bar, son dönemde sıkça gündeme gelen kadına şiddet olaylarına çektiği tepki videosu ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

05 Ağustos 2020 Çarşamba 01:34 GÜNCEL
Samsun’un Atakum İlçesinde hizmet veren ve özellikle gençlerin uğrak yeri olan Pubuç Bar, kadınlara yönelik gerçekleştirilen şiddet olaylarına tepki gösterdi. 

Hazırladıkları video ile tepkilerini dile getiren işletme yöneticileri ve çalışanları, bu videoda verdikleri sosyal mesajlarla takdir topladı.

İzleyenlerin beğenisini kazanan ve kısa sürede sosyal medya hesaplarında izlenme rekorları kıran video ile ciddi bir farkındalık yaratmayı planladıklarını söyleyen Pubuç Bar İşletmecisi Furkan Yenigeldi, “Kadına yönelik şiddete karşı herkes tek ses olmalı! Yaşanan olaylara ve okuduğumuz şiddet haberlerine artık yüreğimiz dayanmıyor. Gencecik canlarımızın, ruh hastası canilerin kurbanı olmasın! Bu konuda herkese görev düşüyor. Ancak ilk ve önemli görev ailelere düşüyor. Buradan özellikle annelere ve babalara sesleniyoruz. Lütfen erkek çocuklarınızı, kadınlara karşı şefkatli olmaları yönünde uyararak yetiştirin. Biz Pubuç ailesi olarak tepkimizi, hazırladığımız video ile ortaya koymak istedik. Aldığımız olumlu dönüşler de bizi son derece memnun etti. Biz mekanımızda kadınlarımızı çiçeklerle karşılayıp, çiçeklerle uğurluyoruz. Herkesin aynı hassasiyeti göstermesini bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yaşamını yitiren gazeteci Mehmet Hazinedar son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da yaşamını yitiren gazeteci Mehmet Hazinedar son yolculuğuna uğurlandı