19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA PAPATYAM KREŞ LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN TROMBOSİT BAĞIŞI SEMİNERİ DÜZENLEDİ

Samsun'da Papatyam Kreş lösemili çocuklar için trombosit bağışı semineri düzenledi

Samsun'da Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticileri, lösemili çocuklar için hayati önem taşıyan trombosit bağışına dikkat çekmek için Trombosit Kardeşliği topluluğu ile birlikte 'Hayallere Hayat Vermek İçin Kan Ver' isimli seminer düzenledi.

16 Kasım 2017 Perşembe 13:11 GÜNCEL

Samsun'un da lösemili çocuklar için kurulan Trombosit Kardeşliği  topluluğuna Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevinden destek geldi.


Samsun'da Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticileri, lösemili çocuklar için hayati önem taşıyan trombosit bağışına dikkat çekmek için Trombosit Kardeşliği topluluğu ile birlikte ' Hayallere Hayat Vermek İçin Kan Ver' isimli seminer düzenledi.  

Lösemi Haftası etkinlikleri kapsamında Trombosit Kardeşliği grubu ile birlikte seminer düzenleyen Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticileri, lösemili çocukların yaşadıkları sorunların gündeme gelmesini sağladı. Lösemili çocukların tedavisinde büyük önem arz eden  kan bağışının yanı sıra trombosit bağışının da çok önemli olduğunun vurgulandığı seminerde, katılımcılara trombosit bağışının lösemili çocuklar için hayati önem taşıdığına vurgu yapıldı. Beyaz kan olarakta bilinen trombosit bağışının yetersiz olması nedeni ile lösemili çocukların tedavilerinin güçlükle yapıldığı ve bu konuda duyarlı olunması gerektiğinin belirtildiği seminerin sonunda Papatyam Kreş ve Gündüz Bakımevi İşletmecisi Tülay Duran Bayrak, Trombosit Kardeşliği Topluluğuna çalışmalarından dolayı plaket vererek teşekkür etti. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yazılım casusluğu kapısı kapanıyor

Yazılım casusluğu kapısı kapanıyor