25 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA PARTİLERİ FARKLI MUSTAFA DEMİR VE CEMİL DEVECİ'DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Samsun'da partileri farklı Mustafa Demir ve Cemil Deveci'den örnek davranış

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, AK Parti'li Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e nezaket ziyaretinde bulundu.Partileri farklı olan Mustafa Demir ve Cemil Deveci'nin bir araya gelerek örnek davranış sergilemesi takdir topladı.

28 Mayıs 2019 Salı 13:59 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci, kendisi gibi yerel seçimde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Mustafa Demir'i ziyaret ederek "hayırlı olsun" temennisinde bulundu.


31 Mart yerel seçimleri sonrası özellikle İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi ile birlikte yaşanan siyasi gerginliklere karşı, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret ederek bir araya gelmesi takdir topladı. 

Her iki belediye başkanı da gerçekleşen ziyarette sergiledikleri güzel tavır ile örnek bir görüntü ortaya koyarken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin kendisine yaptığı ziyaret için, "Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi belediyemizde ağırladık. Sayın başkana nazik ziyaretleri ve 'hayırlı olsun' dilekleri için teşekkür ediyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum Belediyesinde maaşını istediği için bir işçi işten çıkartıldığını açıkladı

Samsun'un Atakum Belediyesinde maaşını istediği için bir işçi işten çıkartıldığını açıkladı