24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA POLİS VE ÖZEL HAREKATÇILAR TÜRK KIZILAYI'NA KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Samsun'da polis ve özel harekatçılar Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu

Samsun Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ve özel harekatçılar, Türk Kızılayına kan bağışı yaptı. Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, "Yurdumuzun savunmasında nasıl canımızı feda etmekten çekinmiyorsak milletimizin sağlığı için de Kızılay ile iş birliği içerisinde olarak kan vermeye hazırız" dedi.

01 Mart 2018 Perşembe 19:08 GÜNCEL

Samsun Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ve özel harekatçılar, Türk Kızılayı Samsun Şubesi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu.


Samsun Emniyet Müdürlüğü hizmet binası içerisinde kurulan alanda Türk Kızılayı Samsun Şubesi tarafından düzenlenen kan bağışı organizasyonunda konuşan Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Muhsin Yıldırım, "Türk Kızılayı'nın kan hizmetleri faaliyetleri kapsamında sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların kan ihtiyaçlarının karşılanması için bugün Samsun Emniyet Müdürlüğümüz ve tüm emniyet personelimiz büyük bir duyarlılık gösterdi. Burada personellerden alınacak kan bağışları sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların kan ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile olacak." dedi.

Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise Türk Kızılayı tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına emniyet olarak destek verdiklerini söyledi.

Türk Kızılayı'na kan bağışında bulunan emniyet mensuplarına teşekkür eden Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, yaptığı açıklamada "Polis teşkilatı olarak yurdumuzun savunmasında nasıl canımızı feda etmekten çekinmiyorsak milletimizin sağlığı için de Kızılay ile iş birliği içerisinde olarak kan vermeye hazırız. Bugün de Kızılay'a kan bağışında bulunmak için arkadaşlarımla birlikte buradayız. Bu kapsamda Afrin bölgesinde görev yapan tüm Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza, jandarma ve polis teşkilatımıza Allah'tan kolaylıklar diliyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Samsun Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler ve özel harekatçılar kan bağışında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun merkezli silah kaçakçılığı operasyonunda 7 kişiden 5'i tutuklandı

Samsun merkezli silah kaçakçılığı operasyonunda 7 kişiden 5'i tutuklandı