22 Nisan 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA PROTOKOL KURBAN BAYRAMINDA HALKLA BAYRAMLAŞTI

Samsun'da protokol Kurban Bayramında halkla bayramlaştı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurban Bayramının birinci günü düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol üyeleri, halkla bayramlaştı.

21 Ağustos 2018 Salı 18:15 GÜNCEL

Samsun'da protokol üyeleri ile vatandaşlar, Kurban Bayramının birinci günü Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.


Kurban Bayramının birinci günü düzenlenen bayramlaşma töreni Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda,yapıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma merasimine Samsun Valisi Osman Kaymak, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, AK Parti Büyükşehir Meclis Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk ile çok sayıda bürokrat ve vatandaş katıldı. Bayramlaşma merasiminde engelli vatandaşlarla özel ilgilenilirken, gazeteciler ile bayramlaşma ise unutulmadı. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, bayramlaşma törenine katılan herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Celal Uzunkaya 40 yıl önce ayrıldığı Samsun'a Emniyet Genel Müdürü olarak geldi

Celal Uzunkaya 40 yıl önce ayrıldığı Samsun'a Emniyet Genel Müdürü olarak geldi