20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA PTT'NİN DAĞITTIĞI ÜCRETSİZ MASKE SAYISI AÇIKLANDI

Samsun'da PTT'nin dağıttığı ücretsiz maske sayısı açıklandı

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle PTT başvuru yapan kişiye ücretsiz maske dağıttı. Korona Virüs nedeniyle Samsun'da ücretsiz olarak PTT tarafından dağıtılan yüz maskelerinin sayısı açıklandı.

28 Nisan 2020 Salı 00:38 GÜNCEL

Samsun'da PTT'nin Korona Virüs sebebi ile başvuru yapanlara kaç adet ücretsiz maske dağıttığı açıklandı.


Korona Virüs nedeniyle e-devlet ve EPttAVM üzerinden başvuru yapanlara ücretsiz maske verileceği açıklanmıştı. Bu kapsamda Samsun'da da PTT'nin şuana kadar kaç kişiye ücretsiz olarak maske dağıttığı rakam olarak açıklandı.

77 BİN DAĞITILDI 25 BİN DAHA DAĞITILACAK
Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından yapılan açıklamada, "Samsun'da e-devlet ve ePttAVM üzerinden başvuru yapan vatandaşlarımıza PTT Başmüdürlüğümüz tarafından bugüne kadar 77 bin 945 adet maske dağıtımı yapıldı. Bu hafta itibariyle 25 bin adet maske daha vatandaşlarımıza ulaştırılacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hamide Öz

29 Nisan 2020 Çarşamba 04:35

Vali bey ne zaman Samsun’daki Korona vakaları, Son durumu şehrin vaka boyutu hakkında bilgi vereceksiniz? Sizi yada sizin adınıza valilikten yapılan hiçbir açıklama neden yok? Korona bilgilendirme de Samsun sahipsiz mi bırakıldı? Lütfen vatandaş olarak rica ediyorum bilgi paylaşın. Teşekkürler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hüseyin Kurt yazdı! Osmanlıcılık adı altında kripto Türk düşmanlarına dikkat

Hüseyin Kurt yazdı! Osmanlıcılık adı altında kripto Türk düşmanlarına dikkat