19 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN'DA RAMAZAN BAYRAMI İÇİN BİR ÇOCUK DA SEN SEVİNDİR KAMPANYASI

Samsun'da Ramazan Bayramı için Bir Çocuk da Sen Sevindir kampanyası

Samsun'da 1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi Muhtarlığı tarafından düzenlenen kampanya ile Ramazan Bayram'ında ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları bayramlık kıyafet ile sevindirilecek

19 Nisan 2018 Perşembe 12:06 GÜNCEL

Samsun'da 1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi Muhtarlığı, Ramazan Bayram'ında ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için giyecek yardımı kampanyası başlatıldı.


Samsun'da 1453 Fatihspor ve Fatih mahallesi muhtarlığı iş birliği ile geçen yıl 1000 çocuğun bayramlık kıyafetlerle sevindirildiği kampanya bu yıl il geneline yayılarak, 17 ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını kapsayacağı açıklandı.

Hayırseverler tarafından alınacak 40 TL değerinde kombinler 1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi Muhtarlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırılacak. İhtiyaç sahibi ailelere ayrıca gıda yardımı da yapılacak.Fatih Mahallesi Muhtarı Tonguç Ali Anıl, 1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi Muhtarlığı olarak geçen yıl düzenledikleri yardım kampanyasını yinelediklerini belirterek, ''Yardımlaşma ve paylaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayında, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını yani geleceğimiz olan çocuklarımızı sevindirmek istedik. Bu niyetle yola çıktık. Çocuklarımıza verilmek üzere 40 TL değerinde kombinler hazırlandı. Hayırseverlerimizin alacağı bu kombinleri 17 ilçede belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştıracağız. Geçen yıl 1000 çocuğumuzu bayramlıklar ile sevindirmiştik. Bu yıl bunu daha büyük bir organizasyonla gerçekleştirmek istiyoruz. Bu anlamda hayırseverlerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz'' dedi.

Kampanyaya katılmak isteyenler Fatih Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Bafra'da sosyal belediyecilik alanında yapılan hizmetleri açıkladı

Zihni Şahin Bafra'da sosyal belediyecilik alanında yapılan hizmetleri açıkladı