16 Şubat 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA RAMAZAN BAYRAMININ BİRİNCİ GÜNÜ SİYASİLER VE İDARECİLER BAYRAMLAŞTI

Samsun'da Ramazan Bayramının birinci günü siyasiler ve idareciler bayramlaştı

Samsun'da Ramazan Bayramı'nın birinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde siyasiler, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri bir araya geldi.

15 Haziran 2018 Cuma 15:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Bayramının birinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma töreni, Şehit Ömer Halisdemir Salonunda gerçekleşti.


Samsun'da düzenlenen bayramlaşma törenine Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Samsun Garnizon Komutanı  Topçu Albay Recep Ali Üstün, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Baro Başkanı Av. Kerami Gürbüz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili adayı Elif Coşkun Bilgin ile çok sayıda kamu kurum idarecisi ve vatandaşlar katıldı.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan,  Samsun Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Konuşmasında huzur, kardeşlik ve barış içinde nice bayramlar geçirilmesi temennisinde bulunan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Samsun birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin şehri. Samsun tüm Türkiye'yi temsil edecek insan yapısı ve dokusuyla gerçekten bu güzelliği yaşatıyor. Bu güzellik noktasında öncü il olma özelliğini de temsil ediyor" dedi.Türkiye'nin birlikteliği ve huzuru için canını feda eden şehitlere Allah'tan rahmet dileyen Bakan Ahmet Demircan, şöyle devam etti:

"Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Bu ülkenin güçlü olması, gelişmesi, bütün mazlumların umudunun yeşermesi anlamına gelir. Bu coğrafyada ülkemiz, insanı, ulaştığı bilgi teknolojisi ve ekonomisi ile yıldız gibi parlayan bir ülkedir. Türkiye gelecekte çok daha iyi noktalara doğru gidecek. İşte onun da gereğini ve şartlarını yerine getiren Türkiye'mizin sahip olduğu güzel bir demokrasi geleneğidir. Milletimiz iradesine dönük her türlü saldırıyı ve engeli ortadan kaldıracak iradeyi göstermiştir. Son darbe teşebbüsü dahil, milletimiz demokrasiyi en iyi şekilde işlettiğini göstermiş ve işletecektir."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Rus kadın bloggerlar Rusya'da 200 bin kişiye Samsun'u tanıttı

Rus kadın bloggerlar Rusya'da 200 bin kişiye Samsun'u tanıttı