25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA RÜYA PARK DÜĞÜN SALONUNDAN EVLENECEKLERE MÜTHİŞ KAMPANYA

Samsun'da Rüya Park Düğün Salonundan evleneceklere müthiş kampanya

Samsun'da Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyon'dan evleneceklere ve düğün yapacaklara müthiş kampanya.

29 Ocak 2020 Çarşamba 17:27 GÜNCEL

Samsun Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Umar, evleneceklere, düğün yapacaklara müthiş bir kampanya sunduklarını açıkladı.


Evlenecek olan ve düğün yapacakların Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyon firmasını tercih etmeleri halinde, çeşitli indirim ve hediyeler ile karşılaşacağını belirten Mustafa Umar, 10 bin metrekare alan içerisinde bulunan Rüya Park Düğün Salonunda 800, 400, 600 kişilik düğün salonlarının bulunduğunu ayrıca 700 kişilikte kır bahçesinin yer aldığına dikkati çekti.

Evlenecek ve düğün yapacak olanlara mutlu günlerinde rüya gibi bir gün yaşatacaklarını kaydeden Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Umar, tesislerinin ise Karadeniz bölgesinde tek olduğunu söyledi.

Otağ konsepti ile Karadeniz bölgesinde ilk ve tek olduklarını belirten Mustafa Umar, şunları dile getirdi.
"2020 sezonu Rüya Park'ta hediyelerle başladı.  Düğün yapacak olanlara Rüya Park'ı tercih etmeleri halinde  gelin damat albümü için yapılacak fotoğraf çekimlerinde 100 TL indirim, gelin saçı ve makyajı hediyemiz, gelin arabası süslemesi bizden olacak. Bunun yanı sıra düğününü Rüya Park'ta yapacak olanlara damatlık elbise için 200 TL indirimde yapacağız. Gelinlik ve bindallı modellerinde anlaşmalı olduğumu moda evi aracılığı ile yüzde 10 indirim imkanı tanıyacağız" dedi.Öte yandan Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyon firması TÜYAP'ın 2020 yılı Ev'leniyoruz Fuarına da katıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Rüya Park Düğün Salonu ve Organizasyonun EV'leniyoruz Fuarında bulunan standını ziyaret etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvay koltuğundan toz çıktığı iddiası ile ilgili SAMULAŞ'tan açıklama

Samsun'da tramvay koltuğundan toz çıktığı iddiası ile ilgili SAMULAŞ'tan açıklama