26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN'DA SAATHANE MEYDANINDA Kİ KAPALI YOLUN ULAŞIMA AÇILMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Samsun'da Saathane Meydanında ki kapalı yolun ulaşıma açılması için çalışma başlatıldı

Samsun'da taşhan ve medrese restorasyon çalışmaları nedeni ile uzun bir süredir kapalı olan Saathane Meydanında ki yolun tekrar ulaşıma açılması için çalışma başlatıldı.

06 Mayıs 2019 Pazartesi 18:01 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Saathane Meydanında yer alan taşhan ve medrese restorasyonunun tamamlanma aşamasına gelmesi ile birlikte bölgede uzun bir süredir kapalı durumda olan yolun tekrar ulaşıma açılması için çalışmalar Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatıldı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçim sürecinde aday olarak Samsun halkına "Saathane Meydanını trafiğe açacağız" sözü vermişti. Seçimlerin ardından başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Demir, Saathane Meydanında uzun bir süredir kapalı durumda olan ve bu nedenle esnafların şikayet ettiği bu sorunu ortadan kaldırmak için, çalışmaları başlattı. 

Samsun'da taşhan ve medrese restorasyonunun yapıldığı Saathane Meydanında, trafiğe kapatılan yolun tekrar ulaşıma açılması için Samsun Büyükşehir Belediyesi iş makineleri çalışmalarına başladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak sürücüleri 'Medeni toplumda bu olmaz' diyerek uyardı

Samsun Valisi Kaymak sürücüleri 'Medeni toplumda bu olmaz' diyerek uyardı