26 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA SAÇIM SAÇIN OLSUN PROJESİNDE LÖSEMİ HASTASI MELEK'E DUYGULANDIRAN HEDİYE

Samsun'da Saçım Saçın Olsun projesinde lösemi hastası Melek'e duygulandıran hediye

Samsun'da Atatürk Ortaokulu öğrencisi İklim Kılıç, Saçım Saçın Olsun projesi kapsamında kestirdiği saçlarını lösemi hastası olan 13 yaşındaki Melek Özdin'e peruk yapması için hediye etti.

13 Şubat 2018 Salı 20:17 GÜNCEL

Samsun'da Saçım Saçın Olsun projesi kapsamında saçlarını kestirerek, lösemi hastası Melek Özdin'e hediye eden 12 yaşındaki İklim Kılıç'ın davranışı duygulandırdı. 


Samsun'da Atatürk Ortaokulu öğrencisi İklim Kılıç, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla Atakum ilçesindeki Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Vakfını (LÖSAM) ziyaret etti. Ortaokul öğrencisi İklim Kılıç, burada 10 yıldır uzattığı ve 2 yıl önce kestirdiği saçını lösemi hastası olan 13 yaşındaki Melek Özdin'e peruk yapması için hediye etti.  Aldığı hediye karşısında mutlu olan lösemi hastası Melek Özdin, saçlarını kendisine bağışlayan İklim Kılıç'a teşekkür etti.

On yıldır uzattığı saçı lösemi hastası Melek Özdin'e hediye ettiği için çok mutlu olduğunu dile getiren İklim Kılıç, "Saçım, Saçın Olsun Projesi'yle, on yıldır uzattığım saçlarımı Melek arkadaşımıza hediye ettim. Bu güzel projeye herkesi davet ediyorum." diye konuştu. 

LÖSAM Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Sema Danışmaz, bu güzel davranışlarından dolayı öğrenciye teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da telefonunda Bylock tespit edilen uzman çavuş Vezirköprü'de tutuklandı

Samsun'da telefonunda Bylock tespit edilen uzman çavuş Vezirköprü'de tutuklandı