12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI FAHRETTİN KOCA'YI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN SOSYAL MESAFEYİ İHLAL ETTİ

Samsun'da sağlık çalışanları Fahrettin Koca'yı görüntülemek için sosyal mesafeyi ihlal etti

Samsun'a gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Eğitim ve Araştırma Hastanesine yaptığı ziyarette cep telefonları ile bakanı görüntülemek isteyen sağlık çalışanları sosyal mesafe kuralını ihlal etti.

25 Eylül 2020 Cuma 23:36 GÜNCEL

Samsun'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etmesi sonrası hastanede çalışan sağlık çalışanlarının bakanı cep telefonları ile görüntülemek için sosyal mesafe kuralını ihlal etmesi  dikkati çekti.


Bakan Fahrettin Koca Samsun'a gelirken ziyaret ettiği Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında getirilen sosyal mesafe kuralı sağlık çalışanları tarafından da ihlal edildi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çekinen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı cep telefonları ile görüntülemek isteyen sağlık çalışanları bunu yaparken sosyal mesafelerini korumadı. Bakan Koca'yı cep telefonları ile görüntüleyen hastane çalışanlarının sosyal mesafeyi ihlal ettikleri o anlara ait görüntüleri ise siyasiler ve belediye başkanlarının sosyal medya sayfalarından yayınlaması da şaşırttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi yerleşim yeri uzağında ki sokak hayvanları için mama kapları koydu

İlkadım Belediyesi yerleşim yeri uzağında ki sokak hayvanları için mama kapları koydu