09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN'DA SAMULAŞ OTOBÜS VE TRAMVAYLARI KURBAN BAYRAMINDA ÜCRETSİZ OLACAK

Samsun'da SAMULAŞ otobüs ve tramvayları Kurban Bayramında ücretsiz olacak

Samsun'da Kurban Bayramının 1'inci ve 2'inci günü SAMULAŞ a.Ş'ye bağlı tramvay ve otobüslerin ücretsiz olacağı açıklandı.

07 Ağustos 2019 Çarşamba 15:00 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kurban Bayramı'nın 1 ve 2'nci günleri SAMULAŞ A.Ş'ye bağlı otobüs ve tramvayların 'Ücretsiz' olarak Samsunluların hizmetinde olacağını açıkladı.


Samsun'da Kurban Bayramı'nın 1 ve 2'inci günü Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ'a bağlı otobüs ve tramvaylar, Samsunlulara ücretsiz olarak hizmet verecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bayramın coşkusunu halkımızla birlikte yaşayacağız" dedi.

TRAMVAYLAR, RİNG/EKSPRESLER, TERMİNAL OTOBÜSLER
Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Birlik ve beraberliğimizin simgesi bir mübarek bayrama daha ulaşmanın mutluluğu, sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Bu mutluluk dolu birliktelik günlerimizde Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ olarak halkımıza ücretsiz ulaşım imkanı sağlama kararı aldık. Buna göre Kurban Bayram'ın 1 ve 2'nci günü Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ’a ait tramvaylarımız, ring/ekspres ve terminal otobüslerimiz ücretsiz olarak siz değerli Samsunlular'ın hizmetinde olacaktır” ifadelerini kullandı.

NÖBETÇİ EKİPLER BAYRAM BOYUNCA İŞ BAŞINDA
Arife günü yine SAMULAŞ’a ait tramvaylar, ring/ekspres ve terminal otobüslerin sefer sürelerinin 1 saat uzatıldığını da duyuran Başkan Demir, "SAMULAŞ'ın nöbetçi ekipleri bayram boyunca halkımıza güvenli, rahat ve konforlu ulaşım imkan sağlamak için iş başında olacak. Sinyalizasyon bakımından yolcu bilgilendirmeye kadar tüm hizmetler eksiksiz yerine getirilecektir" dedi.

BÜYÜKŞEHİR BİRİMLERİ 24 SAAT HİZMETTE
Başkan Mustafa Demir ayrıca, Samsunluların 'Bayram Tadı'nda bir Kurban Bayramı geçirmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hazırlıkların yapıldığını da belirterek, "Ulaşım başta olmak üzere zabıta, itfaiye, çevre koruma ve kontrol gibi birimlerimiz 24 saat halkımızın hizmetinde olacak. Yüce rabbimden birliğimizin, dirliğimizin, mutluluğumuzun daim olmasını diliyor, bu vesile ile tüm Samsunluların Kurban Bayramı'nı kutluyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, işçilerle birlikte asfalt dökme mesaisi yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, işçilerle birlikte asfalt dökme mesaisi yaptı