23 Ekim 2020 Cuma

SAMSUN'DA SEÇİM SONRASI ATAKUM SEÇİMLERİ VE AK PARTİ'DE Kİ İHANET İDDİALARI ÜZERİNE ANALİZ

Samsun'da seçim sonrası Atakum seçimleri ve AK Parti'de ki ihanet iddiaları üzerine analiz

Samsun'da 31 Mart seçimleri sonrası Atakum ilçesini kaybeden AK Parti'de, ihanet söylentileri ayyuka çıktı. Atakum adayı Zihni Şahin, neden "Seçim kaybetmedim, kaybettirildim" diyor.. Atakum seçimleri ve ihanet iddiaları üzerine analiz..

09 Mayıs 2019 Perşembe 16:02 GÜNCEL

Samsun'da son günlerde 'Kime yazdı, kimi kastetti' türünden yazılan yazılarla, AK Parti'nin ve adayı Zihni Şahin'in Atakum'da seçimi kaybetmesi ile ilgili ihanet iddiaları gündeme geliyor.


Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, 'Kime yazdı, kimi kastetti' türünden yazılan yazılarla gündeme gelen ihanet iddialarını ve ihanetle suçlanan ama isimleri açık edilmeyen o yazıların analizini yaptı.

Seçim sonrası Atakum'da, AK Parti içindeki ihanet iddiaları üzerine bir analiz yapan gazeteci Haydar Öztürk, önemli ayrıntılara ve detaylara dikkat çekti. 'Kime yazdı, kimi kastetti' türünden yazılan yazıların, neden ve niçin yazıldığını, bu tarz yazıların yazılma amacını da yaptığı analizde değerlendiren Haydar Öztürk, ihanete uğradığı için seçimi kaybettiği iddia edilen Cumhur İttifakı ve AK Parti'nin Atakum adayı Zihni Şahin'in resmi olarak dile getirmediği ancak ikili sohbetlerde ifade ettiği "Ben  seçimi kaybetmedim, kaybettirildim* sözlerine de dikkati çekerek,  "Bu bilmecenin cevabını Zihni Şahin vermelidir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesi sahilinde karaya vurmuş bir yunus balığı ölüsü bulundu

Samsun'un Atakum ilçesi sahilinde karaya vurmuş bir yunus balığı ölüsü bulundu