18 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN'DA ŞEHİT ANNE VE BABALARI İLE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ MEZAR YERİ ONAYLANDI

Samsun'da şehit anne ve babaları ile sağlık çalışanlarına ücretsiz mezar yeri onaylandı

Samsun Büyükşehir Meclisi Kıranköy ve Asri Mezarlıkta şehit anne ve babaları ile KoronaVirüs'ten vefat eden sağlık çalışanlarına ücretsiz mezar yeri tahsisini onayladı.

15 Ocak 2021 Cuma 18:20 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri Kıranköy ve Asri Mezarlıkta da şehit anne ve babaları ile KoronaVirüs'ten yaşamını yitiren sağlık çalışanlarına ücretsiz mezar yeri tahsis edilmesi ile ilgili gündem maddesini oy birliği ile kabul etti.


Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’mizde alınan karar uyarınca Covid nedeniyle yaşama veda eden sağlık çalışanlarına mezar yerleri ücretsiz olacak. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın ‘Kıranköy ve Asri mezarlıklarında meftun bulunan şehitlerimizin anne ve babasının vefat etmesi durumunda ücretsiz mezar yeri teklifi’ maddesi ile yine ‘Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nın pandemi dönemi sürecinde yeni tip koronavirüs hastalığından dolayı vefat eden sağlık personeline Derecik, Kıranköy ve Asri mezarlıklarında ücretsiz mezar yeri tahsisi teklifi’ oy birliği ile onaylandı. Başkan Demir, karar nedeniyle meclis üyelerine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun trafiğinde yaşanan sıkışıklığı tarihe gömecek proje açıklandı

Samsun trafiğinde yaşanan sıkışıklığı tarihe gömecek proje açıklandı