23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA ŞEHİT ÇOCUĞU 18 MART'TA BABASINI ÖPER GİBİ ÖPTÜ TÜRK BAYRAĞINI

Samsun'da şehit çocuğu 18 Mart'ta babasını öper gibi öptü Türk Bayrağını

Samsun'da 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103'üncü yıl dönümünde şehitlikte düzenlenen törende bir şehit çocuğunun mezarda bulunan Türk Bayrağını babasını öper gibi öpmesi görenleri hüzünlendirdi.

18 Mart 2018 Pazar 14:30 GÜNCEL

Samsun'da 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde Asri Mezarlıkta bulunan şehitlikte düzenlenen törene şehit aileleri ve çocukları da katıldı. 


Samsun'da bulunan Garnizon Komutanlığı şehitliğinde  18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde biraraya gelen şehit aileleri ve çocukları, burada terörle mücadele şehit olan yakınları için dualar etti. Şehit anneleri, oğulları için, şehit eşleri, vatani görevi sırasında şehit düşen eşleri için dualar ederken, şehitlerin çocukları da 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde düzenlenen törende duygusal anlar yaşadı. Terörle mücadelede babalarını kaybeden şehit çocukları, Asri Mezarlıkta ki şehitlikte, babalarının mezarlarının üzerinde bulunan Türk Bayraklarını sarılarak öptü. Görenlerin hüzünlendiği bu görüntüler sırasında şehit çocukları ile Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yakından ilgilendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin 5 gündür bulunamadı

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin 5 gündür bulunamadı