22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA ŞEHİT UMUT BULUT'UN ABLASI GÜLAY BULUT KANSERE YENİLDİ

Samsun'da şehit Umut Bulut'un ablası Gülay Bulut kansere yenildi

Samsun'da şehit Umut Bulut'un ablası Gülay Bulut, kansere yenilerek hayatını kaybederken, hastalığı ile ilgili arkasından konuşanlara bıraktığı not ise yürekleri dağladı.

29 Mart 2020 Pazar 16:11 GÜNCEL

Samsun Adliyesinde görev yapan şehit Umut Bulut'un ablası Gülay Bulut, kanser nedeniyle yaşımını yitirdi.


Şehit Umut Bulut'un ablası Gülay Bulut'un genç yaşta kansere yenik düşerek hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye neden oldu. Bir çocuk annesi olan Gülay Bulut, 2012 yılında şehit olan Umut bulut'un ablasıydı.

Uzun süredir tedavi gören ve kansere yenik düşen Gülay Bulut'un vefatı ailesi sevenlerini yasa boğarken, genç yaşta hayatını kaybeden Gülay Bulut'un sosyal medya sayfasında hastalığı ile ilgili arkasından konuşanlara bıraktığı not ise görenlerin yüreklerini dağladı.

Genç yaşta hayatını kaybeden şehidin ablası Gülay Bulut, hastalığı ile ilgili arkasından konuşanlara sosyal medya sayfasından şu mesajı yayınlamıştı.
"Bazi insanlara iki cift lafim var iyim daha iyi olacağım Allahın izni ile canım ailem ve beni o kdar sevenlerim varki bana onların duası yeter hiç utanmadan ben hastanede yatarken arkamdan konuşanlar varmış utanin allahtan Korkmaz kullan utanmaz insan oğlu bazılarına bazı şeyler batmış ben düşmanima bile hastalık verme die hastanede dua ederken arkamdan hastalığım la ilgili ve benim hakkımda konuşuluyormus size beddua etmiyorum çünkü yüce Rabbim o kdar büyük ki adaleti o kdar güçluki sizi allahıma havale ediyorum sizin gibi boş ve küçük beyin li insanlar dedi kodu ile benim gibi kaliteli insanlar işiyle uğraşır sizinle aramda çok fark var siz benim tırnağima makas sacimin teli olamazsınız sizin gibi kahpe ölecegime dürüst hasta ölmeyi tercih ederim benim hastalığımin çaresi varda tedaviside var peki sizin gibi kıskanç fesat iki yüzlü insanların tedavisi varmı dönün aynaya bi bakın sonra milletin arkasından konuşun size beddua etmeye değmez allaha havale ediyorum herkes kendini bilirrrrrrrrrrr nokta aaaaaaaa"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu işadamı Hasan Eroğlu KoronaVirüs'ten hayatını kaybetti

Samsunlu işadamı Hasan Eroğlu KoronaVirüs'ten hayatını kaybetti