12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA ŞEHİTLERE KÜFÜR EDEN TİKTOK'CU YONCA'YI POLİS GÖZALTINA ALDI

Samsun'da şehitlere küfür eden TikTok'cu Yonca'yı polis gözaltına aldı

Samsun'da TikTok üzerinden yaptığı canlı yayında Bitlis'te helikopter kazasında şehit olan askerler için küfürler savuran Yonca isimli kızı polisler yakalayarak gözaltına aldı.

05 Mart 2021 Cuma 16:10 GÜNCEL

Samsun'da TikTok canlı yayınında Bitlis'te helikopter kazasında şehit olanların hatırlatılması üzerine "Çok da s.k.meydi bu saatten sonra şehit, mehit" diyen kız, polisler tarafından yakalandı.


Bitlis'te 11 askerin şehit olduğu dakikalarda TikTok üzerinden canlı yayın yapan ve yaptığı canlı yayında kendisine şehitlerin hatırlatılması üzerine "S….. git. A… k..duğum oğlu. Çok da s.k.meydi bu saatten sonra şehit, mehit. Biz de üzüldük, biz de ağladık ama hayat devam ediyor. Ömür bir günlük dünya, belki ben yarın öleceğim. Ben eğlenmek zorundayım. Başımız sağ olsun, çok üzüldük, ağladık yeter yani a… s..tuğumun oğlu. Madem şehit var TikTok izlemeye girmeyeceksin. Şerefsiz, bulurum seni." diyen kızın bu tavrı tepkilere neden oldu.

Gelen tepkiler üzerine TikTok'tan açıklama yapan kız, kendisine iftira atıldığını savunarak "Ben Türk babanın, Türk kızıyım. Ben bayrağıma, milletime, şehitlerimize kanımı verecek kadar çok saygı duyuyorum. Böyle bir karalama yaptığınız için ben çok üzgünüm. Yanlış anlaşıldığım için çok üzgünüm, asla korkumdan değil." dedi.

Yoncederler isimli Tiktok hesabından yaptığı canlı yayında şehitlere küfüler savuran kızın, olayın gündeme gelmesi sonrası polisler tarafından evinden alındığı ve Adliye'ye sevk edildiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Akdağ Kayak Merkezine Cumartesi günü yasağı

Samsun'da Akdağ Kayak Merkezine Cumartesi günü yasağı