28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA SEL GÖRÜNTÜLERİNDEN EN İLGİNÇ AN! İÇEN ADAM

Samsun'da sel görüntülerinden en ilginç an! İçen adam

Samsun'da bugün yağan sağanak yağmur ile birlikte her yer sular altında kalırken o anların en ilginç görüntüsü ise içen bir adama ait oldu.

02 Haziran 2021 Çarşamba 15:12 GÜNCEL

Samsun'da yağan yağmur sel ve taşkınlara neden olurken, bir vatandaşın sular altında kalan yol üzerinde hiç bir şeye aldırış etmeden içki içtiği anlar şaşkınlık yarattı.


Samsun bugün sel suları ile boğuşurken, o anların en ilginç görüntüsü sosyal medyada yayınlandı. Sel ve taşkınlar altında kalan yol, cadde ve sokakların görüntüleri sosyal medyada yayınlanırken, tüm bu yaşananlara aldırış etmeyen bir adamın görüntüsü de yine sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşılan o ilginç görüntüde sular altında kalan yol üzerine oturan bir vatandaşın, sel ve taşkına aldırış etmeden içki içtiği görüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Vatandaş

03 Haziran 2021 Perşembe 08:14

Vatandaş aldırış etmiyor da belediye ediyor mu? Belediye yeraltı camiine, otobüslere, akıllı trafiğe, iletişim merkezi binasına para buluyor da boruları yenilemeye bulamıyor...

Çoğalır elbet

02 Haziran 2021 Çarşamba 16:20

Benim bu gidişe aklım ermiyorFukara halini kimse sormuyorKefensiz kalacak ölümüz bizimZenginin sözüne belî diyorlarFukara söylese deli diyorlarZamane şeyhine veli diyorlarGittikçe çoğalır delimiz bizim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ormanlık alanda oluşan şekiller! Şahin Dağlarında neler oluyor

Samsun'da ormanlık alanda oluşan şekiller! Şahin Dağlarında neler oluyor