22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA SİGARA İÇİN YASAĞI İHLAL EDEN KADIN 3 BİN TL CEZA YİYİNCE TEPKİ GÖSTERDİ

Samsun'da sigara için yasağı ihlal eden kadın 3 bin TL ceza yiyince tepki gösterdi

Samsun'da sokağa çıkma saatinin olduğu dakikalarda sigara almak için dışarı çıkan kadına polisler 3 bin TL para cezası yazdı.

13 Aralık 2020 Pazar 14:44 GÜNCEL

Samsun'da sokağa çıkma yasağını sigara almak için ihlal eden bir bayan, 3 bin TL para cezası yiyince neye uğradığını şaşırırken, "Hakkımı helal etmiyorum" diyerek polislere tepki gösterdi.


Sokağa çıkma yasağının olduğu saatlerde sigara almak için yasağı ihlal ederek dışarı çıkan bir kadına Samsun'da idari para cezası uygulanırken, 3 bin TL ceza yiyen kadın polislere,  Ne yapayım şimdi o parayı ödemek için. Hakkımı helal etmiyorum" diyerek tepki gösterdi ve ağlayarak evine gitti.

Samsun Haber Ajansından Şahin Binici'nin haberine göre sokağa çıkma yasağı kapsamında Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, şehrin dört bir yanında uygulama yaptı. Saat 17.00 itibariyle Lise Caddesi üzerinde uygulama yapan polisler, araçları tek tek durdurarak kimlik kontrolü yaptı. Sokağa çıkma izni olmayan şahıslara ise cezai işlem uyguladı. Uygulama sırasında yaya olan bir kadın ise sigara alma bahanesiyle evden çıktığını belirterek yasağı çiğnedi. Hakkında tutanak tutulan ve 3 bin TL para cezası uygulanan kadın ise görevini yerine getiren polis memuruna tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehit kardeşi Ayhan Hamlı'dan mesaj var! Vefasızlara uğurlar olsun

Samsun'da şehit kardeşi Ayhan Hamlı'dan mesaj var! Vefasızlara uğurlar olsun