24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN'DA SİMİT SATAN ANNENİN EVİNİN SUYU KESİLMESİN DİYE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

Samsun'da simit satan annenin evinin suyu kesilmesin diye yardım kampanyası başlatıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde su borcu nedeniyle evinin suyu kesilecek olan ve simit satarak geçimini sağlayan bir anne için sosyal medyada yardım kampanyası başlatıldı.

05 Ağustos 2019 Pazartesi 13:13 GÜNCEL
Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Kirazlık çayı mahallesinde su borcunu ödeyemediği için evinin suyu kesilmek üzere olan bir anne için, Twitter'da bulunan Türkiye Yardım Ekibi sayfasından yardım çağrısı yapıldı.

Twitter'da yer alan Türkiye Yardım Ekibi sayfasında, Samun'un Çarşamba ilçesinde simit satarak çocuklarına bakan bir annenin su ve elektrik faturası görüntüleri paylaşıldı. Yapılan paylaşımda, "Değerli Dostlar!!!! Yer :Samsun/Çarşamba ilçesi  Yadigar hanim çocukları için Simit satarak çocuklarının geçimini sağlayan bir anne ve kiracı. Maddi sıkıntılarından dolayı su faturasını ödüyememis. Ev sahibi rahmetli olduğu için sorunu çözemiyor ve faturası ödenmezse susuz kalcak" denilerek yardım çağrısında bulunuldu.

Yapılan yardım çağrısı üzerine sosyal medya sayfasını takip eden vatandaşlar, Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşayan ve simit satarak çocuklarına bakan annenin su faturasının ödenebilmesi için yardımda bulundu. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunlu Vatandaş

05 Ağustos 2019 Pazartesi 16:45

Suya zam yapan başkanımız söz vermişti ödeyemeyene yardım edeceğim söz diye. Kendisine ulaşabilirlerse sorun çözülür.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Orhan Gencebay'a SAYSİAD Başkan Dağdelen'den sürpriz doğumu günü kutlaması

Orhan Gencebay'a SAYSİAD Başkan Dağdelen'den sürpriz doğumu günü kutlaması