25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN'DA SOLO TÜRK VE TÜRK YILDIZLARI'NIN 19 MAYIS GÖSTERİSİ NEFES KESTİ

Samsun'da Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın 19 Mayıs gösterisi nefes kesti

Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gökyüzünde gösteri yapan Türk Yıldızları ve Solo Türk F-16 uçakları Samsunluları adeta büyüledi.

19 Mayıs 2018 Cumartesi 19:49 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türk Yıldızları ve Solo Türk F-16 uçakları gösteri yaptı. Samsunlular 19 Mayıs'ta Türk Yıldızları akrobasi uçaklarının havada yaptığı gösteriye büyük ilgi gösterdi.


Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Türk Yıldızları-Solo Türk F-16 uçaklarının gökyüzünde sergilediği gösterilerle büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları ile F-16 jet uçağıyla gösteri yapabilen dünyanın sayılı akrobasi timlerinden SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları Samsun semalarında 19 Mayıs'ta gösteri gerçekleştirdi.

Samsun'da Doğu Park ve Sahil Yolu ile birlikte apartmanların ve Atatürk Kültür Merkezi çatısına çıkan vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlenen Türk Yıldızları ve Solo Türk'ün gösterileri adeta nefes kesti. Samsun semalarında ilk olarak Solo Türk F-16 uçağı gösterisini sunarken ardından Türk Yıldızları Akrobasi Timi uçakları gökyüzünde adeta dans etti.

Yaklaşık 30 dakika süren Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın havada gerçekleştirdiği gösteriyi Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Garnizon Komutanı Albay Recep Ali Üstün, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve binlerce vatandaş izledi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 19 Mayıs coçkusu 1919 metrelik Türk Bayrağı yürüyüşü ile sona erdi

Samsun'da 19 Mayıs coçkusu 1919 metrelik Türk Bayrağı yürüyüşü ile sona erdi