27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA SOSYAL MESAFENİN KATLEDİLDİĞİNİ GÖSTEREN FOTOĞRAF!

Samsun'da sosyal mesafenin katledildiğini gösteren fotoğraf!

Samsun'da sosyal mesafenin katledildiğini gösteren fotoğraf!.Samsun'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından Pazartesi günü Mecidiye Çarşısında çekilen fotoğraf gündem oldu.

21 Nisan 2020 Salı 15:21 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından Pazartesi günü Mecidiye Çarşısından çekilen bir fotoğraf görenleri şoke etti.


Sosyal mesafe kuralının yok sayıldığı o fotoğrafta, sokağa çıkma yasağının sona erdiği Pazartesi günü sokaklara çıkan vatandaşların Mecidiye Çarşısında oluşturduğu kalabalığın, Korona Virüs salgını uyarılarına rağmen oluşması dikkati çekti. Demirören Haber Ajansı Samsun muhabiri tarafından Pazartesi günü çekilen fotoğrafta, Mecidiye Çarşısında toplanan kalabalıkların sosyal mesafe kuralını ve uyarılarını yerle yeksan ettiği görülürken, bu duruma ise tepki yağdı.

Korona Virüs Bilim Kurulu üyeleri dahil Samsun il Pandemi Kurulunun da sık sık sosyal mesafe kuralına uyulması, kalabalık ortamlarda bulunulmaması gibi uyarılar yapmasına rağmen, Samsun'un Mecidiye Çarşısından Pazartesi günü çekilen fotoğraf görenleri şoke etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serap

22 Nisan 2020 Çarşamba 04:50

Haydar bey Samsun’da neden hiçbir yetkili korona ile ilgili bilgi vermiyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o ilçeye 13 fabrika kurulacak 3 bin kişi istihdam edilecek

Samsun'da o ilçeye 13 fabrika kurulacak 3 bin kişi istihdam edilecek