20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA STOKÇULUK VE FIRSATÇILIK YAPAN FİRMALARI BU İLETİŞİM ADRESİNE ŞİKAYET EDİN

Samsun'da stokçuluk ve fırsatçılık yapan firmaları bu iletişim adresine şikayet edin

Samsun Ticaret İl Müdürü Vekili Cemil Kocaoğlu, stokçuluk ve fırsatçılık yapan spekülatörlerin ihbar edilmesi için iletişim adreslerini açıkladı.

18 Eylül 2018 Salı 13:07 GÜNCEL

Samsun Ticaret İl Müdür Vekili Cemil Kocaoğlu, son dönemde piyasalarda yaşanan dalgalanmaları fırsat bilerek sattığı ürün ve ürünlerin fiyatında artış yapan spekülatörlerle ilgili açıklama yaptı.


Samsun'da fırsatçılık ve stokçuluk yapan satış noktalarının denetleneceğini açıklayan Cemil Kocaoğlu, özellikle stok yapan firmaların Samsun Ticaret İl Müdürlüğüne ihbar edilmesi çağrısında bulundu.

Stokçuluk ve fırsatçılık yapan firmalarla ilgili açıklamasında Samsun Ticaret İl Müdür Vekili Cemil Kocaoğlu, şu bilgileri verdi.
"Son dönemde finansal piyasalardaki geçici dalgalanmaları fırsat gören bazı spekülatörlerin çeşitli ürün ve ürün gruplarında arz-talep dengesiyle uyuşmayan fiyat artışları yapıldığı, AYRICA, BAZI ÜRÜNLERDE STOK YAPILARAK PİYASADA DARLIK YARATILDIĞI duyumları alınmaktadır. Bu kapsamda, Bakanlığımız ve Valiliğimizin talimatları doğrultusunda İlimiz genelinde denetimler yapılacaktır. Özellikle stok yapan firmaların Müdürlüğümüze yazılı olarak bildirilmesi veya aşağıda yazılı iletişim adreslerine ihbar edilmesi saygıyla duyurulur"

Samsun'da stokçuluk ve fırsatçılık yapan firmaları ihbar etmek için aşağıda ki iletişim numaraları ve e-mail adresini kullanabilirsiniz.
Tel:0362 420 06 70
Faks:0362 420 06 73
E-Mail: samsun.tim@gtb.gov.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da narkotik polisleri okul önlerinde denetimlere başladı

Samsun'da narkotik polisleri okul önlerinde denetimlere başladı