30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA SU FİYATINA YÜZDE 5 İNDİRİM! MUSTAFA DEMİR: YİNE YAPACAĞIZ

Samsun'da su fiyatına yüzde 5 indirim! Mustafa Demir: Yine yapacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren içme suyuna yüzde 5 indirim uygulanacağını açıkladı ve ekledi; "İndirim yapma imkanımız olduğunda yine yapacağız."

29 Kasım 2019 Cuma 19:07 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi SASKİ toplantısında içme suyu fiyatlarına 1 Ocak 2020'den itibaren yüzde 5 indirim yapılması kararı alındı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından içme suyuna yüzde 25 oranında fiyat düzenlemesi yapmış bu düzenleme eleştiri ve tepkilere neden olmuştu. Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (SASKİ) bugün yapılan olağan toplantısında ise içme suyuna yüzde 5 oranında indirim yapılması kararı alındı.

Samsun'da içme suyuna yüzde 5 indirim yapılması kararı ile ilgili açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, imkanların dahilinde içme suyuna yine indirim yapacaklarının sözünü verdi.

Mustafa Demir, içme suyuna yapılan yüzde 5 indirimin 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren uygulanacağını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Fakir fukara

30 Kasım 2019 Cumartesi 00:10

Alinin sepetinde 100 tane elma varmış.Mustafa amcası Aliden 20 elma almış sonra 5 tane geri vermiş.Bir sonraki sefer Aliden 20 elma alıp 5 elma geri vermeye söz vermiş.Ali de sevinmiş.Şimdi siz söyleyin Alinin sepetinde kaç elma vardı şimdi kaç elma var?Ali niye mutlu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de tüm İlçe delege seçimleri iptal edilerek durduruldu

Samsun AK Parti'de tüm İlçe delege seçimleri iptal edilerek durduruldu