17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DA SU ZAMMINI PROTESTO EDENLER BÜYÜKŞEHİR GENEL SEKRETERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Samsun'da su zammını protesto edenler Büyükşehir Genel Sekreteri ile görüştü

Samsun'da içme suyuna yapılan yüzde 25'lik zam ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesi binası önüne gelen DİSK-Emekli-Sen üyeleri Genel Sekreter İlhan Bayram ile görüştü.

30 Mayıs 2019 Perşembe 15:05 GÜNCEL

Samsun'da içme suyuna gelen zammı protesto eden DİSK-Emekli-Sen üyeleri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ile görüşerek, "Su zammı geri alınsın, emekliye indirim uygulansın" dedi.


Samsun'da içme suyuna gelen yüzde 25 oranında ki zam ile ilgili dün Büyükşehir Belediyesi binası önünde protesto gösterisi yapan DİSK-Emekli-Sen üyeleri bugünde belediye binasına gelerek Genel Sekreter İlhan Bayram ile bir görüşme yaptı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ile basına kapalı olarak gerçekleşen görüşme sonrası su zammına tepki gösteren grup yaptığı açıklamada "Genel Sekreter ile görüşme yaptık. Bu görüşmede su zammının geri çekilmesini ve emekliye indirim uygulanması ile ilgili talebimizi kendilerine ilettik. Bu konuda bize geri dönüş yapacaklarını söylediler. Muhtemelen bayramdan sonra bir geri dönüş olur. Biz suya yapılan yüzde 25 zam ve sayaç okumaya yapılan yüzde 150 oranındaki zammın geri çekilmesini istiyoruz" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir belediyede ki kadro değişiklikleri ile ilgili konuştu

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir belediyede ki kadro değişiklikleri ile ilgili konuştu