25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA SUBAŞI YERALTI CAMİSİ YIKILIYOR YERİNE YER ALTI OTOPARKI YAPILACAK

Samsun'da Subaşı Yeraltı Camisi yıkılıyor yerine yer altı otoparkı yapılacak

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Subaşı Yeraltı Camisinin yıkım çalışmaları başladı.Subaşı Yeraltı Camisi yıkılarak yerine yer altı otoparkı yapılacak.

16 Ocak 2020 Perşembe 16:34 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Subaşı Yeraltı Camisinin yıkım çalışmalarını başlattı.


İlkadım ilçesinde bulunan Subaşı Yeraltı Camisinin yıkılarak yerine yer altı otoparkı , üstüne ise çarşı ve caminin de yeniden yapılacağı açıklandı. Subaşı Yeraltı Camisi  1985 yılında hizmete açılmıştı. 

İlkadım ilçesinde yer alan Subaşı Yeraltı Camisi yıkımı sonrası buraya yer altı otoparkı yapılacağı bildirilirken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, şehir içinde yaşanan otopark sorununun çözümü için kentte belirledikleri bazı noktalarda çalışmalar yapılacağını açıklamıştı. Samsun şehir içi trafiğinde yaşanan otopark sorunun çözümü için başlatılan çalışmalar kapsamında ilk nokta olarak Subaşı Yeraltı Camisinde olduğu bölgede çalışmalar bugün itibarı ile başlatıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

17 Ocak 2020 Cuma 09:29

Durmak yok, müteahhitleri kalkındırmaya devam.Buna oy verip başımıza bela edenler, size sesleniyorum: çiftliği trafiğe açmasının, parkteki kaldırmamasının, su zammının, samsunspora antrenman sahası vermemesinin ve seçim öncesi tüm yalanlarının vebali sizin olacak bilesiniz...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çiftlik caddesi yeniden trafiğe açılıyor peki vatandaş bu konuda ne diyor

Samsun'da Çiftlik caddesi yeniden trafiğe açılıyor peki vatandaş bu konuda ne diyor