18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN'DA TANINAN O İŞ ADAMI SAMSUN'U TERK ETTİ!

Samsun'da tanınan o iş adamı Samsun'u terk etti!

Samsun'da bankalara olan borcunu döviz kuru üzerinden yapılandıran ve yaşanan kur artışı nedeni ile zor durumda kaldığı gündeme gelen o iş adamı Samsun'u terk etti.

21 Eylül 2018 Cuma 15:41 GÜNCEL

Samsun'da bankalara olan borcunu döviz üzerinden yapılandıran ve yaşanan kur artışı nedeni ile konkordato ilan edeceği iddiaları gündeme gelen o iş adamı firmasını İstanbul'a taşıyarak Samsun'u terk etti.


Samsun'da tanınan iş adamının içine düştüğü zor durum nedeni ile şirket merkezini taşıyacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Bankalara olan 170 milyon TL'lik kredi borcunu döviz kuru üzerinden yapılandırdığı ve kurda yaşanan artış sonrası ise borcu ödeyemeyerek zor durumda kaldığı ileri sürülen o iş adamı, Ticaret Sicil Gazetesine göre şirket merkezini İstanbul'a taşıdı. 

Samsun'da şirketine ait Tır'ları da başka bir firmanın üzerine kaydırdığı gündeme gelen iş adamının konkordato ilan edeceği iddiaları da ortaya atılırken, konuyla ilgili son gelişmelere göre o iş adamı şirket merkezini resmi olarak Samsun'dan alarak İstanbul'a taşıdı. Samsun'da herkesin merak ettiği o iş adamına ait şirketin ismi ise Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlandı.

Ticaret Sicil Gazetesinin 18 Eylül 2018 tarihli sayısında, Samsun'un da iş dünyasının yakından tanığı isimlerden biri olan Kazım Yılmaz'a ait Yılmaz Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin resmi olarak İstanbul'un Şişli ilçesine taşındığı bilgisi yer aldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaç konut yabancılara satıldı, kaç konut ipotekli olarak satıldı işte rakamlar

Samsun'da kaç konut yabancılara satıldı, kaç konut ipotekli olarak satıldı işte rakamlar