25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA TANZİM SATIŞ ÇADIRLARI ÖNÜNDE KUYRUKLAR SEÇİM SONRASI DA DEVAM EDİYOR

Samsun'da tanzim satış çadırları önünde kuyruklar seçim sonrası da devam ediyor

Samsun'da seçim sürecinde kurulan tanzim satış çadırlarında vatandaşlara ucuz sebze satışı seçim sonrası da devam ederken, belediye başkanlıkları Millet İttifakına geçen bazı illerde ise tanzim satış merkezleri kaldırıldı.

10 Nisan 2019 Çarşamba 14:43 GÜNCEL

Samsun'da kurulan tanzim satış merkezlerinin önünde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından vatandaşlar ucuz sebze almak için yine kuyruklara girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi ile birlikte Canik ve Atakum ilçelerinde yerel seçim  sürecinde kurulan tanzim satış çadırlarının önünde vatandaşlar, seçim sonrası da kuyruklara girerek ucuz sebze almak için saatlerce bekliyor.

Piyasada pahalı satılan sebze ve meyve fiyatlarını dengelemek amacı ile kurulan tanzim satışları, 31 Mart yerel seçimleri sonrası özellikle Millet İttifakının belediye başkanlıklarını kazandığı yerlerde, tanzim satış merkezleri kaldırıldı. Samsun'da ise yerel seçimleri Büyükşehir Belediyesinde Cumhur İttifakının adayı Mustafa Demir kazanırken, İlkadım ilçesinde yer alan Atatürk Parkı civarına kurulan tanzim satış çadırında, 31 Mart yerel seçimleri sonrası vatandaşlara ucuz sebze satışına devam edildiği görüldü. tanzim satış çadırırın kurulduğu Canik ilçesinde de seçimleri AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim sandıkçı kazandı. Canik ilçesinde de tanzim satış çadırında vatandaşlara ucuz sebze satışı devam ederken, Atakum ilçesinde Millet İttifakının CHP'li adayı olarak seçime giren ve başkanlığı kazanan Cemil Deveci'nin ilçede kurulan tanzim satış çadırı ile ilgili ne gibi bir karar alacağı merak ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Cumhurbaşkanı bizim de Cumhurbaşkanımız

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Cumhurbaşkanı bizim de Cumhurbaşkanımız