19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA TARLA SAHİPLERİNİN AMBULANS HELİKOPTERE İNİŞ İZNİ VERMEDİĞİ ANLAR

Samsun'da tarla sahiplerinin ambulans helikoptere iniş izni vermediği anlar

Samsun'un Vezirköprü ilçesine acil bir hastayı almak için giden ambulans helikoptere iniş yapmaya çalıştığı tarlanın sahipleri izin vermedi. Samsun'da tarla sahiplerinin ambulans helikoptere iniş izni vermediği anlar

03 Mayıs 2020 Pazar 01:50 GÜNCEL

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde acil hasta için gelen ambulans helikoptere iniş izni vermeyen tarla sahiplerinin görüntüleri pes dedirtti.


Samsun'da yaşanan olay bir anda Türkiye'nin gündemi oldu. Vezirköprü ilçesinde acil bir hasta olduğu ihbarı üzerine havalanan ambulans helikopter, iniş yapmaya çalıştığı tarlada arazi sahiplerinin tepkisi ile karşılaştı. Ambulans helikopterin tarlalarına iniş yapmasına izin vermeyen arazi sahiplerinin görüntüleri tepki çekerken, ambulans helikopter hastayı almadan Samsun'a geri dönmek zorunda kaldı.

HASTA KARA AMBULANSI İLE HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ
Sağlık İl Müdürlüğü ise helikopterin engelleme sonucu iniş yapamaması üzerine Vezirköprü ilçesine hastayı alması için kara ambulansı gönderdi. Hastanın kara ambulansı ile hastaneye kaldırıldığı bildirildi. 

Helikopterin almak için geldiği ancak tarla sahiplerinin iniş için izin vermemesi üzerine hastayı alamayan ambulansa engel olan tarla sahiplerinin ise gözaltına alındığı öğrenildi. Öte yandan olayla ilgili iki kişi tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bitlis'te uzman çavuşlar Hasan Kuzu ve Eyüp Fidan şehit düştü

Bitlis'te uzman çavuşlar Hasan Kuzu ve Eyüp Fidan şehit düştü