24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA TEDAVİ GÖREN SANATÇI ŞİŞKO NURİ-SIDKI SEZGİN VEFAT ETTİ

Samsun'da tedavi gören sanatçı Şişko Nuri-Sıdkı Sezgin vefat etti

Samsun'da tedavi gören Şişko Nuri lakaplı sanatçı Sıdkı Sezgin, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde yaşamını yitirdi.

18 Ağustos 2018 Cumartesi 19:31 GÜNCEL

Yeşilçam bir değerini daha kaybetti.. Sezercik filminde 'Vurcam kırbacı vurcam kırbacı' repliği ile hafızalara kazınan Şişko Nuri lakaplı sanatçı Sıdkı Sezgin tedavi gördüğü Samsun'da 68 yaşında hayata gözlerini yumdu.


Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde geçtiğimiz günlerde böbrek ve karaciğer yetmezliği nedeni ile tedavi altına alınan Şişko Nuri lakaplı sanatçı Sıdkı Sezgin'den acı haber geldi. Samsun'da 10 yıldır Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde kalan Şişko Nuri lakaplı sanatçı Sıdkı Sezgin, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak tedavi altına alınmıştı. Tedavi için kaldırıldığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde anjiyo olan Sıdkı Sezgin'in bu akşam saatlerinde hayatını kaybettiği bildirildi.

Sezercik filminde 'Vurcam kırbacı vurcam kırbacı' repliği ile hafızalara kazınan sanatçı Sıdkı Sezgin'in cenazesi yarın (19 Ağustos 2018 Pazar günü) Samsun Büyük Camide öğlen kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği açıklandı.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şişko Nuri evini kaybettiği 17 Ağustos depreminin yıldönümünden bir gün sonra yaşamını yitirdi

Şişko Nuri evini kaybettiği 17 Ağustos depreminin yıldönümünden bir gün sonra yaşamını yitirdi