27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR, PAZARTESİ GÜNLERİ HALKI DİNLİYOR

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Pazartesi günleri halkı dinliyor

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Pazartesi günleri düzenlediği Halk Günü toplantılarında kendisi ile görüşen vatandaş ve esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm buluyor.

27 Ağustos 2018 Pazartesi 15:01 GÜNCEL

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar ile Belediye Başkan Yardımcıları her hafta pazartesi günü düzenlenen Halk Günlerinde vatandaşların tüm talepleri dinleyerek ortak akıl çerçevesinde çözüm yolları üretmeye devam ediyor.


Pazartesi günleri düzenlenen Halk Günleriyle vatandaşlar ile belediye arasındaki bağları güçlendiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizle kısa sürede buluşturmayı başardık” dedi.

Her kesime Kulak Veriyoruz
İlçe halkının tüm taleplerine kulak verdiklerini söyleyen Başkan Togar, “İlçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesi, her kesimi dinleyerek düşüncelerine önem veriyoruz. Elli bir bin nüfus aynı ilçe içinde birlikte yaşamımızı sürdürüyoruz. Herkesin talepleri, istekleri, şikayetleri ve hayalleri farklı. Bizde bu farklılıklardan yola çıkarak ortak noktada buluşup güzel hizmetler ve projeler ortaya konuyoruz” dedi.Tekkeköy Eski Tekkeköy Değil
Tekkeköy’ün eski Tekkeköy olmadığının altını çizen Togar, “İlçemiz artık herkesin yaşamak istediği bir yerleşim yeri haline geldi. Önceki dönemlerdeki noksanları ve halkın isteklerini iyi analiz ederek eski Tekkeköy’den eser bırakmadık. Parkları ve bahçeleri, sosyal alanları, tesisleri, spor kompleksleri ve daha birçok hayata geçen proje ile ilçemizi herkesin zihnindeki hayal ettiği konuma getirdik. Burada en büyük pay bizlere her zaman destek veren ve fikirlerini bizlerle paylaşan halkımızdır” ifadelerini kullandı. Halk Günleri Yolumuzu Belirlemede Yardımcı Oluyor
Her hafta pazartesi günü düzenlenen Halk günlerinin olumlu sonuçlar doğurduğuna dikkat çeken Togar, “Halk günleri bir anlamda bizim yol haritamızın belirlenmesine de yardımcı oluyor. Karşılıklı istişareler ve ortak akıl çerçevesinde çok güzel olumlu sonuçlara ulaşıyoruz. Bizlerin gönül kapıları da belediyemizin ve odalarımızın kapıları her zaman vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Bir birimizden güç ve kuvvet alarak ilçemize daha nice hizmetler yapmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun halkına Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir selam gönderdi

Samsun halkına Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir selam gönderdi