27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA TEKKEKÖY BELEDİYESİ KORONA NEDENİYLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi Korona nedeniyle yardım kampanyası başlattı

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Korona Virüs nedeniyle, "Gün birlik olma günü" dedi ihtiyaç sahipleri için yardım çağrısı yaptı.

24 Mart 2020 Salı 23:34 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Korona Virüs nedeniyle ihtiyaç sahiplerine yardım çağrısında bulundu.


Yaptığı yardım çağrısı üzerine Tekkeköy ilçesinde bulunan fırıncılar, Korona Virüs salgını bitene kadar ihtiyaç sahiplerinin ekmek ihtiyaçlarını karşılama kararı alırken, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, videolu olarak yaptığı çağrıda, önemli mesajlar verdi.

Korona Virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak ve temizlik gibi yardımların ulaştırılması için WhatsApp ihbar hattı kurduklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şunları dile getirdi.

"Gün birlik olma günü. Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hadis-i Şerif) Birlik beraberliğe, dayanışma ve yardımlaşmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde geçici işlerde çalışan ve işi ile alakalı sorun yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dinimizin emriyle, peygamber efendimizin maneviyatıyla, atalarımızdan gelen örf ve adetlerimizle hep birlikte sahip çıkmaya tüm kardeşlerimizi davet ediyorum. Yardımlarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını isteyen hayırseverlerimiz whatsaap ihbar hattından 0532 729 51 55 veya 444 51 55 nolu telefondan bizimle iletişime geçmelerini önemle rica ederiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Serdar

25 Mart 2020 Çarşamba 12:39

Tekkekoyde ki firincilari gonulden tebrik ediyorum Bu esnafların Atakum da başkaca faaliyetleri varsa , şahsın adına bunsaatten sonra da onların sahip olduğu işletmelerden alışveriş yapmak isterim Aynı duyarlılığı Atakumda ki fırıncılar dan da bekliyorum.Aksi durumda devlete sesleniyorum.Boyle zor durumlar da ,milli bir meselede halktan yana olan esnaflara ihaleler verilsin.Onlar kazansın ki Allah göstermesin ki yarın savaş durumlarında yine böyle esnaflardan halka fayda var.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi'nden dikkat çeken Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı

Samsun Valisi'nden dikkat çeken Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı