24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA TEKKEKÖY İLÇE BELEDİYESİ YENİ YATIRIMLARIN AÇILIŞINI YAPACAK

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediyesi yeni yatırımların açılışını yapacak

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Temmuz ayında Ertuğrul Gazi'nin annesi Hayme Ana'nın isminin verildiği tesis de dahil olmak üzer çok sayıda yeni yatırımın açılışını gerçekleştireceklerini açıkladı.

29 Haziran 2018 Cuma 12:53 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Hayme Ana Hanımlar Konağı dahil olmak üzere ilçede hayata geçirdikleri tesislerin açılışını yapacaklarını söyledi.


Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan tesislerin açılışları yapılacak. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın göreve geldiği ilk andan itibaren başlatmış olduğu hizmet atağı ile ilçenin dört bir yanına kazandırdığı bina, tesis, spor alanı, park bahçe gibi daha birçok eserin açılışları önümüzdeki günlerde yapılmaya başlanılacak.Temmuz Ayı İtibarıyla Açılışlar Başlıyor
İlçeye ihtiyaçlara göre farklı alanlarda eserler kazandırdıklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Halkımızın ihtiyaçlarını, taleplerini, önceliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını ve inşaatlarını tamamlayıp hayata geçirmiş olduğumuz eserlerimizin Temmuz ayı itibarıyla açılışlarını yapmaya başlıyoruz. İlçemizin dört bir yanında yediden yetmişe kadın erkek herkesin kullanabileceği muhteşem eserler ortaya koyduk. Şimdide bu güzel eserlerimizin hizmet vermeye başlaması ve açılışlarının yapılması için istişareler ve planlamalar yapıyoruz” dedi.2018 Yılı Hizmetler ve Açılışlarla Dolu Bir Yılı Olacak
Tekkeköy ilçesinde  hayata geçen dev tesislerin açılışlarının 2018 yılı içerisinde yapılacağına dikkat çeken Başkan Togar, 2018 yılı hizmetlerin yanında ard arda açılışların yapılacağı dolu dolu bir olacak.  Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda projelendirip büyük emeklerle inşaatlarını tamamladığımız tesislerimizin önümüzdeki günlerde açılışlarını yapmayı planlıyoruz. Bu kapsamda Kutlukent mevkiine kazandırmış olduğumuz bayanların her türlü aktivitelerini gerçekleştirecekleri Hayme Ana Hanımlar Konağımızda incelemelerde bulunduk. Ardından burada birim müdürlerimiz ile Hayme Ana Hanımlar Konağımızın açılış tarihinin belirlenmesi ile ilgili istişareler yaptık. Artık inşaatlarını tamamlamış olduğumuz tesislerimizin açılışlarını yaparak hizmete sunacağız. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin'den Samsunspor'un 53'üncü kuruluş yıldönümünde Diriliş mesajı

Zihni Şahin'den Samsunspor'un 53'üncü kuruluş yıldönümünde Diriliş mesajı