22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA TRAFİĞE AÇILACAK OLAN ÇİFTLİK CADDESİNE PARKOMATLAR KONULDU

Samsun'da trafiğe açılacak olan Çiftlik caddesine Parkomatlar konuldu

Samsun'da yeniden araç trafiğine açılması için çalışma başlatılan Çiftlik caddesine Parkomat cihazları ve Parktek tabelaları konuldu.

05 Şubat 2020 Çarşamba 15:50 GÜNCEL

Samsun'da Çiftlik Cadde AVM projesi kapsamında trafiğe kapatılan Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması ile ilgili sürdürülen çalışmalar kapsamında caddeye Parkomat cihazları monte edildi.


Henüz resmi olarak trafiğe açılmayan Çiftlik caddesine araç sürücüleri de girmeye başlarken, caddede yaya olarak gezen vatandaşlar ise bu durum karşısında şaşkınlık yaşadı. Çiftlik caddesinde yaya olarak dolaşan vatandaşlar, biran da karşılarında araçları görünce sağa sola kaçıştı. Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması ile ilgili başlatılan çalışmalar kapsamında yol üzerine şerit çekme çalışmaları da yapılırken, PARKTEK firmas ıda caddeye gelerek bugünden itibaren Parkomat cihazları ve tabelalarını bölgeye yerleştirdi.

Buna göre Samsun'da Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması ile birlikte burada uygulanacak Parkomat fiyatları da 1 saat için 5 TL, 2 saat için 8 TL, 3 saat için 12 TL olacak. Samkart'ı olan araç sürücüleri ise Çiftlik caddesinde Parkomat için 1 saat 4.50TL, 2 saat için 7.20 TL, 3 saat için ise 10.80 TL ödeme yapacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cevdet

07 Şubat 2020 Cuma 11:01

otobüs vs büyük araçların girişi yasak olsun 56 larda okullar kalkacak otoprak olacaktı ne oldu

cevdet

06 Şubat 2020 Perşembe 08:43

hanı kalkacak tı başkan yalan mı söyledin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un nüfusu 2019'da arttı! İşte Samsun'un son nüfus sayısı

Samsun'un nüfusu 2019'da arttı! İşte Samsun'un son nüfus sayısı