19 Kasım 2019 Salı

SAMSUN'DA TRAFİĞİ KAPATIP DAVUL ZURNA EŞLİĞİNDE GÖBEK ATAN SÜRÜCÜLERİN VİDEOSUNA TEPKİ YAĞDI

Samsun'da trafiği kapatıp davul zurna eşliğinde göbek atan sürücülerin videosuna tepki yağdı

Samsun'un Atakum ilçesi Abdullah Gül Bulvarı Nişantaşı caddesinde trafiği kapatıp davul zurna eşliğinde göbek atan sürücülerin videosu sosyal medyada tepkilere neden oldu.

28 Ocak 2019 Pazartesi 20:35 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesi Abdullah Gül Bulvarı Nişantaşı caddesinde bir düğün konvoyu sırasında, yolun trafiğe kapatılıp, davul zurna eşliğinde göbek atılması anlarına ait video sosyal medyada yayınlandı.


Atakum ilçesinde Abdullah Gül Bulvarı Hastane Kavşağı Nişantaşı Caddesi istikametine giden düğün konvoyu yolu kapatttı. Yolu trafiğe kapaan sürüceler araçlarından inerek çalınan davul zurna eşliğinde yol üzerinde göbek atmaya başladı. Konvoyun arkasında bulunan araç sürücüleri ise bu duruma klakson çalarak tepki gösterdi. Yolu trafiğe kapatıp davul zurna eşliğinde göbek atan araç sürücüleri ise daha sonra tepkilere aldırış etmeden araçlarına bindi. Sosyal medyada yayınlanan bu görüntülere ise Samsun'da çok sayıda vatandaştan tepki yorumları geldi.

Samsun Valiliği ise olayla ilgili yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi.
"İl Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi’ne gelen ihbarda, Abdullah Gül Bulvarı Hastane Kavşağı Nişantaşı Caddesi istikametine giden düğün konvoyunun yolu kapattığı bilgisi üzerine olay yerine trafik ekipleri sevk edilmiştir. Trafik ekipleri olay yerine intikal ettiğinde ihbar edilen araç veya araçların olay yerinden ayrıldıkları anlaşılmış olup anılan araç veya araçların tespitine yönelik çalışmalar devam etmektedir."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz'dan beka sorunu açıklaması! Kirli ittifaklar ortada

Yusuf Ziya Yılmaz'dan beka sorunu açıklaması! Kirli ittifaklar ortada