24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN ZABITANIN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ

Samsun'da trafik kazasında hayatını kaybeden zabıtanın cenazesi toprağa verildi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde çalışan ve işe giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Serhat Agu'nun cenazesi Canik ilçesinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

13 Haziran 2019 Perşembe 18:10 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bir minibüsün çarpması sonucu feci şekilde hayatını kaybeden zabıta memuru Serhat Agu'nun cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.


Atakum Belediyesi'nde 6 yıldır çalışan Zabıta Memuru Serhat Ağu elektrikli motosikletiyle sabah saatlerinde görev yaptığı Çakırlar Korusu'nun girişine 25 metre kala trafik kazası geçirdi. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversite (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmak istenilen 41 yaşındaki zabıta memuru, ambulansta hayatını kaybetti. Acı haber ise Ağu ailesini, sevenlerini ve Atakum Belediyesi çalışanlarını yasa boğdu. 

BİZİM VİCDANIMIZDA ŞEHİT 
Yapılan otopsinin ardından Serhat Ağu'nun cenaze töreni ilk olarak Atakum Belediyesi'nin önünde ailesinin ve mesai arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşti. Büyük bir hüznün yaşandığı törende Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, merhum Serhat Ağu'nun  babası Emin Ağu ile ağabeyi Serkan Ağu'yu teselli etti. 

Atakum Belediyesi Başkanı Deveci, yaptığı konuşmada, "Mesai arkadaşımızı, bu sabah mesaiye gelirken elim bir trafik kazası sonucunda kaybettik. Arkadaşımız bizim vicdanımızda şehit. İşine geliyordu, kamu hizmeti yapacaktı. Genç yaşta aramızdan ayrıldı. Rahmet diliyorum. Bu acı nasıl çekilir bilmiyorum ama Allah sabır versin istiyorum. Arkadaşımızı hakettiği şekilde dualarla mekanına uğurlayacağız. Aileyi takip edeceğiz ve acımızı paylaşacağız. Bu bizim acımız" ifadelerini kullandı. Edilen duaların ardından, merhum Ağu'nun naaşı mesai arkadaşlarının omuzlarında cenaze aracına götürüldü.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da haber muhabiri Erdi Demür ve Hatice Demür çiftinin düğünü yapıldı

Samsun'da haber muhabiri Erdi Demür ve Hatice Demür çiftinin düğünü yapıldı