20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA TRAFİK MAGANDALARI AMBULANSA YOL VERMEDİ KARAYOLUNDA DRİFT YAPTI

Samsun'da trafik magandaları ambulansa yol vermedi karayolunda drift yaptı

Samsun'da Barış Bulvarı üzerinde düğün konvoyunda bulunan bazı araç sürücüleri arkalarından gelen ambulansa yol vermek yerine kara yolunda drift yaptı.

31 Temmuz 2018 Salı 13:26 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde düğün konvoyunda drift yapan araç sürücüleri trafiği kilitlerken o esnada konvoyun arkasında bulunan bir ambulans ise hastaneye ulaşmak için zor anlar yaşadı.


Samsun'da ambulansa yol vermek yerine yol ortasında drift yapan araç sürücülerine tepki yağıyor. Ambulansa yol vermeyerek yol ortasında drift yapan araç sürücülerinin o görüntüleri tepkilere neden oldu. 

Samsun'un İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Ulugazi Mahallesi Ulugazi TOKİ Bloklarında yaşayan Murat Memişoğlu, Barış Bulvarı üzerinde düğün konvoyunun çevreyi nasıl rahatsız ettiğini göstermek için cep telefonuyla kaydettiği görüntüyü sosyal medyada paylaştı.

Kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlenen paylaşımda, bir düğün konvoyunun Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden merkez istikametine giderken TOKİ kavşağında durarak konvoydaki iki aracın drift yaptığı görülüyor. Bu sırada bir ambulansın yolda ilerleyememesi üzerine yan yola geçerek devam etmesi de dikkati çekiyor.

Görüntüyü kaydeden Murat Memişoğlu, yaptığı açıklamada, Ulugazi TOKİ Blokları'nda oturduğunu söyledi.

Yaz aylarında düğünlerden dolayı çok sık konvoyların düzenlendiğini belirten Memişoğlu, "Konvoylar burada trafiği kapatmak suretiyle drift yapıyorlar. Tek sorun trafiğin durması değil. Bu gürültü evimize kadar geliyor. Çok aşırı rahatsızlık veriyor." dedi.

Defalarca 155'i aradıklarını kaydeden Memişoğlu, konvoyların çok kalabalık olmasından dolayı bir şey yapamadıklarını öne sürdü.

Ailesiyle akşam yemeği yedikleri sırada konvoy gürültüsüyle balkona çıktığını ifade eden Memişoğlu, "Üst üste konvoylar geçti. Bir iki üç derken artık sonunda ben bu konvoyları 'videosunu çekeyim, sosyal medyaya atayım' dedim. Kısa sürede de aşırı ilgi oldu. Herhalde 50 binin üzerinde seyredilmiş. Herkes bundan şikayetçi." değerlendirmesinde bulundu.

Yolun, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittiğini vurgulayan Memişoğlu, cep telefonuyla kayıt yaparken konvoyun durduğu esnada bir ambulansın da düz gidemediğini, site içerisine girip iç yoldan devam ettiğini sözlerine ekledi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

03 Ağustos 2018 Cuma 16:12

Çok değil bir ay oluyor başka ülkede yaptılar Türk düğün konvoyu yolu kesip horon teptiler,mahkeme çok cezalar verdi para,tarfikden men Türkiye'de yasallar cezalandırıcı olmayınca herkes kendi yasasını işletiyor Şehir eşkiyaları çoğalıyor Ysalar caydırıcı olmalı aksi takdirdepoilisede devletin savcılarında zaman kaybı oluyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde tüfekli kavga! 1 yaralı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde tüfekli kavga! 1 yaralı