29 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN'DA TRAMVAY DURAKLARINA KORONA'YA KARŞI EL DEZENFEKTANLARI KONULDU

Samsun'da tramvay duraklarına Korona'ya karşı el dezenfektanları konuldu

Samsun'da Korona Virüs'e karşı sıkı önlemler alınırken, toplu taşıma aracı olan tramvay duraklarına el dezenfektanları konuldu.

13 Mart 2020 Cuma 18:33 GÜNCEL

Samsun'da tüm dünyayı etkileyen ölümcül Korona Virüs'e karşı önlemler alınırken, tramvay duraklarına ise Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların kullanması için el dezenfektanları konuldu.


Korona Virüs ile ilgili Samsun'da alınan tedbirler kapsamında, toplu taşıma aracı olan tramvaylara binen ve inen yolcuların kullanmaları için konulan el dezenfektanları vatandaşlar tarafından da olumlu bulundu. Virüse karşı Samsun'da belediyeler ve kamu kurumları adeta seferber olurken, sokaklar, caddeler. bulvarlar, alış veriş merkezleri, camiler, hastaneler, çöp toplama noktaları gibi bir çok noktada temizlik görevlileri tarafından özel giysilerle ilaçlamalar yapıldı.Ölümcül virüse karşı el temizliğinin büyük önem taşıması nedeni ile de Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tramvay duraklarına dezenfektanlar konuldu. Samsun'da tramvaylara binen ve inen yolcular, duraklarda bulunan el dezenfektanını kullanırken, alınan tedbirden dolayı yetkililere teşekkür etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Endonezya Büyükelçisi ile sağ elini kalbine götürerek selamlaştı

Mustafa Demir Endonezya Büyükelçisi ile sağ elini kalbine götürerek selamlaştı