24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA TRAMVAY KOLTUĞUNDAN TOZ ÇIKTIĞI İDDİASI İLE İLGİLİ SAMULAŞ'TAN AÇIKLAMA

Samsun'da tramvay koltuğundan toz çıktığı iddiası ile ilgili SAMULAŞ'tan açıklama

Samsun'da bir tramvayda çekilen görüntülerde koltuktan çıkan toz ile ilgili SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı açıklama yaptı.

29 Ocak 2020 Çarşamba 18:02 GÜNCEL

SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, bir tramvayda çekilen videoda koltuktan toz çıktığının iddia edilmesi olayı ile ilgili açıklama yaptı.


Samsun Kent Haber'e tramvayda çekilen ve koltuktan toz çıktığını gösteren video ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı, sosyal medyada paylaşılan söz konusu görüntülerin eski olabileceğini bu mevsimde tramvay koltuklarından toz çıkmasının mümkün olmadığına dikkati çekti.

TRAMVAYLAR OZON GAZI İLE TEMİZLENİYOR
SAMULAŞ bünyesinde bulunan tramvayların düzenli olarak temizliklerinin yapıldığını kaydeden Enver Sedat Tamgacı, tramvayların tamamının ozon gazı başta olmak üzere buhar ile temizliklerinin yapıldığını vurguladı.

TOZ ÇIKMASI MÜMKÜN DEĞİL
SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, söz konusu videoda  bir koltuktan toz çıktığının iddia edilerek sosyal medyada kimliği belli olmayan bir kişi tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntülerle ilgili açıklamasında, "Tramvayların tamamı temizleniyor. Bu konuda son derece hassasiyet gösteriliyor. Yapılan temizlik çalışmalarına rağmen söz konusu videoda koltuktan toz çıktığının iddia edilmesi ve bunun olduğunun gündeme getirilmesinin arkasında art niyetli bir durum olduğu şüphesi uyandırıyor. Samsun'da herkes tramvaylara biniyor. Bu zamana kadar koltuklardan böyle bir toz çıktığı yönünde şikayet almadık. Çekilen videoda tramvayın boş olması da ayrıca dikkati çeken bir durum. Biz SAMULAŞ olarak tramvaylarımızın temizliğini yapıyoruz. Tramvay koltuklarından böyle bir toz çıkması mümkün değil" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Adnan

31 Ocak 2020 Cuma 10:47

Samulaş'ın açıklamasına bakılırsa yaz günü güneşli havada kışlık mont diyen bir Samsunlu var :)

Emre

31 Ocak 2020 Cuma 10:46

Bu koltuktaki toz görüntüsü art niyetli... Peki koltuk üzerindeki idrar-kan ya d ane idüğü belli olmayan lekeler nedir? Koltuk temizlikleri böyle mi yapılmaktadır? Hepimizin gördüğü o lekeler de mi art niyetlidir?

Bir yolcu

30 Ocak 2020 Perşembe 00:26

Tramvay açıldığından beri kullanan bir yolcu olarak tramvaylar ın hiç bu kadar boş olduğunu görmedim. Kıymet bilmek ayrı birşey beğenmeyen binmez. Bizde rahat rahat gideriz. Kimseyi zorla bindirmiyorlar. Dolmuşlar da çok kirli ama kimsenin sesi çıkmıyor. İş belediye olunca ideolojik insanlar yorum yapıyor. Olmaz böyle

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvay ve belediye otobüsleri ücretlerinde öğrencilere yüzde 33 indirim

Samsun'da tramvay ve belediye otobüsleri ücretlerinde öğrencilere yüzde 33 indirim