31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TRAMVAY VE HALK OTOBÜSÜ ÜCRETLERİNE ZAM GELİP GELMEYECEĞİ AÇIKLANDI

Samsun'da tramvay ve halk otobüsü ücretlerine zam gelip gelmeyeceği açıklandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, tramvay ve SAMULAŞ. A.Ş'ye bağlı halk otobüsü ücretlerine zam geleceği iddiaları üzerine bir açıklama yaptı.

19 Haziran 2019 Çarşamba 21:01 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, tramvay ve SAMULAŞ.A.Ş halk otobüslerinde yolcu taşıma ücretlerine zam gelip gelmeyeceği ile ilgili merak edilen konuyla ilgili açıklama yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde yapılan komisyon toplantısında SAMULAŞ A.Ş'nin 5 milyon 400 bin lira borçlanması ile ilgili gündem maddesi görüşülerek kabul edildi. Bu gündem maddesi ile ilgili ise komisyon toplantısında söz alan İYİ Parti grubundan tramvay ve SAMULAŞ A.Ş'ye bağlı halk otobüslerinin yolcu ücretlerine zam yapılacağını söyledi.

Nihat Soğuk konuyla ilgili Samsun Kent Haber'e konuyla ilgili yaptığı açıklamada tramvay ve halk otobüsü ücretlerine zam geleceği yönünde kamuoyunda algı oluşturulmaya çalışıldığını ancak zam ile ilgili şuan bir gündemlerinin olmadığına dikkati çekti. Kamuoyunun olmayan yada olmayacak bir konu ile ilgili yanıltılmasının doğru bir davranış olmadığını kaydeden Nihat Soğuk, konunun siyasi olarak istismar edilmemesi gerektiğininde altını çizdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da  9 milyon liraya restore edilen 250 yıllık camiyi ilk yağmurda su bastı

Samsun'da 9 milyon liraya restore edilen 250 yıllık camiyi ilk yağmurda su bastı