25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TRAMVAY VE TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA MASKESİZ YOLCU ALINMAYACAK

Samsun'da tramvay ve toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 4 Nisan 2020 Cumartesi günü itibari ile tramvay ve toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacağını açıkladı.

04 Nisan 2020 Cumartesi 03:37 GÜNCEL

Samsun Büyükşepir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Korona Virüs tedbirleri kapsamında tramvay ve toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacağını duyurdu.


Mustafa Demir, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, "KoronaVirüs tedbirleri kapsamında 4 Nisan 2020'den itibaren Samsun'daki tüm toplu taşıma araçlarında yolcuların maske takması zorunlu hale getirilmiştir. Hem kendi hem de sevdiklerimizin sağlığı için kurallara lütfen uyalım" dedi.

Demir'in sosyal medya sayfasından yaptığı bu açıklamaya ise çok sayıda vatandaş yorum yaparak, maske ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını sordu. Bazı vatandaşlar Mustafa Demir'den ücretsiz maske dağıtmasını isterken, kimi vatandaşlar ise Samsun'daki tekstil atölyelerinin maske üreterek vatandaşlara dağıtması önerisinde bulundu. Zor durumda olduğunu söyleyen vatandaşların yanı sıra tramvay ve toplu taşıma araçlarının duraklarında maske dağıtılmasını talep etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMPA ve Samsun Teknopark işbirliği yaptı 10 bin adet yüz siperliği üretti

SAMPA ve Samsun Teknopark işbirliği yaptı 10 bin adet yüz siperliği üretti